• 30 HAZİRAN Perşembe 20:24
  • HV

Sunset Brasserie'den James Bond geccesi

İstanbul’un en seçkin mekânlarından Sunset Brasserie her günü farklı bir konseptle gerçekleştirdiği organizasyonlar ile taçlandırmaya devam ediyor.

Sunset Brasserie'den James Bond geccesi
HABERLER
Yayın Tarihi : 01-12-2015 16:22
İstanbul’un kalbinde muhteşem boğaz manzarası eşliğinde misafirlerine farklı lezzet deneyimleri yaşatan Sunset, konuklarına dünya standartlarında lezzet ve konsept tasarımları sunarak alışılmışın dışında hizmet sunmaya devam ediyor.

Foto Galeri

Barış Tansever Ev Sahipliğinde James Bond geccesi

Alışılmışında dışında yapmış olduğu çalışmalarla İstanbul gecce hayatına farklı bir soluk getiren Barış Tansever ve ekibi son olarak James Bond’un en yeni filmi olan Spectre konseptiyle iş cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

Bir süredir şık bir dekorasyonla yenilediği barında Brasserie konseptiyle hizmet veren Sunset Grill&Bar mutfak direktörü Fransız şef Fabrice Canelle’in gecceye özel olarak hazırlayıp sunduğu yemekler davetlilere unutamayacakları bir lezzet deneyimi yaşattı. Bu özel lezzetlerin tadımının ardından sahne alan DJ Can HATİPOĞLU ise davetlilere sabahın ilk ışıklarına kadar unutamayacakları bir gecce yaşattı.