• 24 MAYIS Salı 03:08
  • HV
LUCCA 0212 257 12 55    Web

Lucca Style

Modern, Kozmopolit & Hip…

Dünyanın en önemli tasarım ve yaşam dergisi Wallpaper tarafından “Bebek’teki hareketliliği başlatan, kendi kulvarının / alanının tartışmasız lideri”.. Dünyanın en çok okunan dergisi Condé Nast Traveller tarafından “İstanbul’un hip restoranı”..  Uluslararası alanda ekonominin en güçlü yayınlarından Financial Times tarafından’da “İstanbul’un en önemli 10 mekanı” listesinde gösterilen Lucca; birçok uluslararası yayında yer almasının yanı sıra Timeout İstanbul’un verdiği “2005 yılı En İyi Café-Brasserie” ve “2006 yılı En İyi Bar” ödüllerinin de sahibidir.Lucca bütün gün hareketliliği ile tanınır. Kahvaltıdan geç saate, tüm güne hitap eden geniş bir menüye sahip yaratıcı mutfağı, renkli tabakları, kokteyl ve kapsamlı şarap menüsü, hareketli ortamı ile bilinen Lucca; yemek saaatlerinden sonra gec saatlerde ünlü DJ‘lerin müzik yaptığı hareketli bar saatlerine ev sahipliği yapar. Hafta sonları İstanbul’un top DJ’lerini müzik yaparken duyabilirsiniz.Açıldığı 2004 yılından itibaren Akdeniz ve dünya ağırlıklı kendine özgü mutfağı, yaratıcı ve trend oluşturan kokteylleri, eğlenceli hafta sonları ve geceleri, brunchları ile tanınır. Kozmopolit İstanbulluların vazgeçilmez buluşma noktası olarak hep popülerdir. Yurt dışında İstanbul denilince en tavsiye edilen mekanlar arasında bulunur.
Kahvaltıdan geç saate, tüm güne hitap eden geniş bir menüye sahip Lucca, Kahvaltı Kaseleri, Taco’ları, Sushi tabakları, Ördek Pappardelle, Limonlu Levrek gibi Asya, Akdeniz ağırlıklı imza yemekleri ile bilinir. Yetenekli mixolojistleri ve yaratıcı kokteylleri ile uzun yıllardır İstanbul’un en başarılı kokteyl menülerinden birine sahiptir. Lucca klasik imza kokteylleri arasında; Satsuma Votka, Chili Loco, Plasebo ve Brazilian Cooler’i sayabiliriz.


Mini Tuna Burger Favorimiz!
Lucca’nın mini burger serisine farklı bir lezzet olarak eklenen Tuna Burger, Asya soslu aroması ile gastro-pub konseptine uygun geliştirilen çok sofistike bir lezzet. Dönem dönem sürpriz bir lezzet olarak güncelleniyor… 


İletişim Bilgileri

Cevdet Paşa Cad. 51 / B Bebek 0212 257 12 55 http://www.luccastyle.com/