• 21 TEMMUZ Pazar 16:58
  • HV
Advert
BEYTİ (0212) 663 29 90    Web

İletişim Bilgileri

Orman Sk. No:6-8, Florya, İstanbul (0212) 663 29 90 http://www.beyti.com/

Beyti’nin 1945’lerde Küçükçekmece’de temiz ve sade bir mekanda başlayan öyküsü çok uzun yıllardır Florya’daki 450 kişilik kendine has butik mekanında sürüyor. 
Kralları, başbakanları, film yıldızlarını, dünya sosyetesini zaman zaman ağırlayan ağır bir mekandır Beyti. Üstüne basarak söylemeliyiz ki; Beyti’yi sevmeyen yoktur. En azından biz bugüne kadar hiç duymadım. İşinizi garantiye almak istiyorsanız, iyi yemek yemek istiyorsanız ilk sırada düşünebileceğiniz bir mekandır. Beyti’nin bahçe terası ve üst kattaki terasları oldukça keyiflidir, ortamı her zaman nezihtir

“Etin En İyi Piştiği Yer..” sözü Beyti için söylenmiş, Türk ve Dünya basınında çokça konuşulmuş gurur duyduğumuz bir et restoranı olmuştur. 


Türkiye’de “et”e ismini veren ilk ustalardan olan Beyti Güler, bu haklı ününü öncelikle etleri kendisinin bizzat seçmesi ve özel yöntemlerle dinlendirip terbiye ederek, kömür ateşinde pişirmesine borçludur. 

Yemeklerin tüm misafirlere, aynı anda, aynı sıcaklıkta, aynı ilgi ve alakayla servis etme konusundaki başarısıyla takdiri hakediyorlar. Bilirsiniz Ramazan’da çok zor iştir bunu sağlamak. Beyti’de bu konuda güvende hissediyorsunuz kendinizi. 


Bu kaliteye, bu lezzete, bu servise, bu ortama ve böyle bir memnuniyete karşılık ödediğiniz hesabın karşılığını sonuna kadar aldığınız bir lezzet mekanı burası.

Beyti'nin başka bir şubesi yoktur.

Pazartesi günleri kapalıdır; Pazartesi hariç her gün 11:30 - 23:00 arası hizmet vermektedir.

 

 

  • Etiketler