• 16 HAZİRAN Pazar 12:44
  • HV
LOKANTA FERİYE 0 212 227 22 16    Web

İletişim Bilgileri

Çırağan Caddesi No:44 34347 Ortaköy/İstanbul 0 212 227 22 16 https://feriye.com/

Yeme içme grubu c-paces’in bünyesinde yer alan, İstanbul’un en ikonik simgelerini manzarasında bir araya getiren Feriye, 100 yılı aşkın süredir Boğaz kıyısında restoranıyla birlikte konumlanıyor.

Lokanta Feriye, yeme içme sektöründeki 25 yılı aşkın tecrübesi ile büyüleyici bir manzara karşısında gastronomi deneyimi yaşamak isteyen misafirleri için İstanbul’un zengin mutfak kültüründen aldığı ilhamla lezzetler sunuyor.

Lokasyonu, lezzete olan tutkusu ve Boğaz manzarasının yanı sıra hizmet kalitesi ile de misafirlerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Şef Birkan Erköylü liderliğindeki deneyimli mutfak ekibi ile mevsimsel menülerini misafirleriyle buluşturan ve “iyi bir yemek deneyiminin” özünde “iyi malzemenin” olduğunu savunan Lokanta Feriye, Türk Mutfağı’nın güncel ve rafine yorumlarını lezzetle harmanlayan ve Michelin 2023 Tavsiyesi’nde yer alan modern bir İstanbul Lokantası…

Feriye, bugün hem lezzetleri hem de etkinlikleriyle İstanbul’un gastronomik ve kültürel dünyasına katkı sunan bir buluşma alanı. Sadece bir lokanta ile başlayan hikâyesine bugün Lokanta Feriye, Via Coffee Company, SeaSalt ve Kult Palace Feriye olarak 4 farklı lezzet mekânı ile devam ediyor.