• 26 KASIM Cumartesi 12:51
  • HV
ASMANİ 0242 310 99 99    Web

Antalya'nın en havalı ve en güzel otellerin biri olan Akra’nın 10. katında yer alan ve adını gökyüzünden alan bir mekandır ASMANİ..

Urban Social konseptiyle konaklamada duygu ve deneyimi ön plana çıkartan Akra’nın lezzet durakları arasında özel bir yere sahip Asmani restoran; casual finedining mekan olarak ulaşılabilir lüksü ve rahatlığı misafirlerine sunuyor.

 

Otelin 10. katında, etkileyici panoramasıyla birlikte iyi yemeği, iyi bir servis ve etkileyici müziklerle birleştiren Asmani; misafirlerine tekrar tekrar gelmek isteyecekleri, günün koşturması ve stresinden uzak saatler vadediyor.

 

Her yemeğin uzun ve yaratıcı bir hikayesi vardır. Bu yaratıcı yolculuk, taze ve kaliteli malzemelerle adeta bir lezzet şölenine dönüşüyor. Akdeniz bölgesinin sıcak havasıyla zenginleşen topraklarda muzdan portakala kadar çeşitli taze sebze ve meyveleri barındıran Antalya, bu eşsiz şölene paha biçilemez bir katkı sağlıyor. Zengin yemek çeşitleriyle tüm bu doğal lezzetlerin hemen yanında yer alan Asmani Restoran, doğru yerde yetişen kaliteli yemekleri ile sizlere unutulmaz bir gastronomi deneyimi sunuyor.


İletişim Bilgileri

Şirinyalı Mahallesi, Lara Cd. No:24, 07100 Muratpaşa /Antalya 0242 310 99 99 https://www.asmanirestaurant.com/