• 20 HAZİRAN Perşembe 06:16
  • HV
ASMANİ 0242 310 99 99    Web

İletişim Bilgileri

Şirinyalı Mahallesi, Lara Cd. No:24, 07100 Muratpaşa /Antalya 0242 310 99 99 https://www.asmanirestaurant.com/

Antalya'nın en havalı ve en güzel otellerin biri olan Akra’nın 10. katında yer alan ve adını gökyüzünden alan bir mekan!

Urban Social konseptiyle konaklamada duygu ve deneyimi ön plana çıkartan Akra’nın lezzet durakları arasında özel bir yere sahip Asmani restoran; casual finedining mekan olarak ulaşılabilir lüksü ve rahatlığı misafirlerine sunuyor. Otelin 10. katında, etkileyici panoramasıyla birlikte iyi yemeği, iyi bir servis ve etkileyici müziklerle birleştiren Asmani; misafirlerine tekrar tekrar gelmek isteyecekleri, günün koşturması ve stresinden uzak saatler vadediyor.

Her yemeğin uzun ve yaratıcı bir hikayesi vardır. Bu yaratıcı yolculuk, taze ve kaliteli malzemelerle adeta bir lezzet şölenine dönüşüyor. Akdeniz bölgesinin sıcak havasıyla zenginleşen topraklarda muzdan portakala kadar çeşitli taze sebze ve meyveleri barındıran Antalya, bu eşsiz şölene paha biçilemez bir katkı sağlıyor. Zengin yemek çeşitleriyle tüm bu doğal lezzetlerin hemen yanında yer alan Asmani Restoran, doğru yerde yetişen kaliteli yemekleri ile sizlere unutulmaz bir gastronomi deneyimi sunuyor.

Antalya’nın kusursuz manzarasını ve birbirinden lezzetli yemeklerini, keyifli atmosferinde bir araya getiren Akra Hotels bünyesinde yer alan Asmani Restoran; misafirlerini yenilenen iç tasarımı ve hizmetleriyle ağırlamaya devam ediyor.

Akra Hotels terasında bulunan Asmani Restoran; şık ve havadar ambiyansı, samimi ortamı, güler yüzlü çalışanları ve yetenekli şeflerinin Türk ve Dünya Mutfağı'ndan sunduğu lezzetleriyle, misafirlerine söz verdiği eksiksiz gastronomi deneyimini yaşatmayı bu sezonda da sürdürüyor.

Misafirperverliğini ve titizliğini; özen ile birleştiren Asmani Restoran, bu sezon çalışma saatlerini 12:00-24:00 arasına taşıyarak ve hizmetlerine öğle yemeği servisini de dahil ederek kapılarını Antalyalı lezzet severlere açmaya devam ediyor.

Her zamanki keyifli ortamını ve lezzetli yemeklerini, yenilenen iç dekorasyonu ve öğle yemeği hizmeti ile pekiştiren Asmani Restoran; artık sadece akşamları değil, öğle saatlerinde de kaçamak yapılabilecek mekanlardan birisi haline geliyor.

Keyfinizi yerine getirecek özenli sunumları ile gün ortası stresinden uzaklaşmak ve Antalya’nın maviliklerine uzanmak için şahane bir buluşma adresi haline gelen Asmani Restoran'ı; ister iş arkadaşlarınızla, isterseniz aileniz ve sevdiklerinizle birlikte özel bir günü kutlamak veya keyifli bir anı yaşamak için ziyaret edebilirsiniz.