• 22 NİSAN Pazartesi 10:31
  • HV
Advert
SWISSOTEL THE BOSPHORUS (90) 212 326 1100    Web

İletişim Bilgileri

Vişnezade Mah. Acısu Sok. No. 19 Macka (90) 212 326 1100 https://www.swissotel.com.tr/hotels/istanbul/

Swissotel The Bosphorus, İstanbul şehrin merkezinde, Boğaz'ın Avrupa kıyılarında yer alan, beş yıldızlı lüks bir oteldir. Alışveriş ve canlı gece hayatına 5 dakika yürüme mesafesinde, Dolmabahçe Saray’ının tarihi bahçesinde 65 dönümlük bir alana konumlandırılmıştır.

 

ODALAR

Görkemli bir yenilenme sürecini tamamlayan Swissôtel The Bosphorus, İstanbul misafirlerini ağırlamaya dünyaca ünlü tasarımcı Khuan Chew’in imzasını taşıyan yeni yüzüyle devam ediyor.

Otelin bünyesinde 7 loft, 94 executive oda, 23 suit oda ve 63 Swissotel Living rezidansla birlikte toplamda birbirinden şık 566 oda mevcuttur. Her biri modern dekorasyonuyla göz dolduran odaların büyük bir bölümünden seyredilebilen muhteşem boğaz manzarası ise misafirlerine çok özel bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

 

LIVING

Swissotel The Bosphorus, İstanbul, Swissotel Living sayesinde size özel, yeni bir yaşam tarzı sunuyor: stüdyodan 3+1’e, nihai tarzı ve lüksü sunmak için çeşitli boyutlarda tasarlanmış 63 zarif süit tam kapsamlı otel hizmetleri ve yalnız kendi konuklarının kullanabildiği terasındaki özel havuzuyla benzersiz bir deneyim fırsatı.

 

RESTORAN VE BARLAR

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul; dünya mutfaklarının en özel lezzetlerini sunan restoranları ile şehrin gözdesi. Özellikle hafta sonu brunch’ları ile herkesin uğrak noktası olan Sabrosa; Türk, Peru ve Asya mutfaklarının özel lezzetlerini sağlıklı dokunuşlarla sunuyor.

16 Roof ise harika kokteyli ve eşsiz boğaz manzarası ile yaz aylarının vazgeçilmezi. Alplere özgü lezzetleri ve şöminesi ile şehri tamamen unutma imkanı veren otantik Chalet Restoran ise fark yaratıyor.

Yaz aylarında Chalet Restoran, keyifli bahçesinde eşsiz lezzetleri, eğlenceli canlı müzik performansları ve renkli workshoplarıyla misafirlerini Chalet Garden’da ağırlıyor.

Gabbro Resto-Bar Boğaz’ın kalbinde, dünya mutfağından sunduğu özel lezzetlerle yeme içme deneyimine yeni bir soluk getiriyor.

 

Son olarakta 2022 yılının sonlarına doğru İngiltere’nin Hint restoranı restoranı Madhu’s Swissôtel The Bosphorus Istanbul bünyesinde misafirlerini ağırlamaya başladı,

 

PÜROVEL SPA & SPORT

Yeşillikler içinde, Boğaz’ın göz alıcı manzarasına tepeden bakan Pürovel Spa & Sport, 4.000 metrekarelik bir alan üzerinde bulunmaktadır. Pürovel Spa & Sport, çiftlere uygun 3 suit odasıyla birlikle 14 bakım odası, 2 Türk hamamı ve rahatlama salonlarında hizmetinize sunulan çok çeşitli rahatlatıcı bakımlar ile dinginlik ve canlanma olanağı sağlamaktadır.

 

Ek hizmetler arasında, kendinizi zinde ve yenilenmiş hissetmenize yardımcı olacak buhar banyosu, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, pilates stüdyoları, grup fitness sınıfları ve kişisel antrenmanlar bulunmaktadır.

TOPLANTI ODALARI

Bir sonraki toplantınız ya da konferansınız için ideal mekanı, kapasitesi 1.600 kişiye kadar çıkabilen üç balo salonu da dahil olmak üzere tüm düzen ve büyüklükte 29 toplantı salonumuz arasından seçebilirsiniz.