• 22 NİSAN Pazartesi 10:14
  • HV
Advert
BAŞKA OL 0552 952 16 12    Web

İletişim Bilgileri

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:1 Akra V Otel, Muratpaşa/Antalya 0552 952 16 12 https://baskaol.com/

BAŞKA OL - MENÜ için tıklayın! 

 

Hayatın kendisi ol; Başka Ol

Özenle yoğurulan hamurun hayat verdiği sıcacık lezzetler, fırından çıkan tatlıların davetkâr kokusu ve taze demlenen kahvenin enerjisiyle burası ‘Başka’ bir yer. Bisikletine atlayıp, Akdeniz’in Toroslara uzandığı muhteşem gün batımına yolculuğa çıkabileceğin, taze çiçeklerin mutluluğunu sevdiklerine veya kendine hediye edebileceğin “Başka” bir deneyim. Sınırları içerisinde bulunduğu mekânı aşan bu “Başka” yerde; hayatı yaşa, hayatın kendisi ol.

Ritmik ol: Hikaye anlatıcılığının evrensel yolu müzik de Başka’nın geniş plak koleksiyonu ile hayat buluyor. İlk günkü ruhunu koruyan plaklar bugün yükselen sesi ile farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.Bilgin ol: İster çocuk ister yetişkin ol her okuduğunda hayatın anlamına dair farklı şeyler bulduğun Küçük Prens’te sen ne görüyorsun? Fil yutmuş bir boa yılanı mı yoksa bir şapkamı? Dünya klasikleri, Türk edebiyatı, çizgi romanlar veya masallar; keşfedilmeyi bekleyen ‘Başka’ kitaplar burada.İyi ol: Rengarenk çiçeklerin, baharı içeriye taşıyan kokusuyla; iyi hisset, iyi ol. Özel günlerde veya yalnızca mutluluğu paylaşmak istediğinde Başka’nın çiçek dünyasını ziyaret ederek sevdiklerin için en uygun çiçeği seçebilirsin.


Keyifli ol: Enfes bir tatlıdan alınan ilk lokmayla birlikte, beynimizin, seratonin ve endorfin adı verilen mutluluk hormonlarını salgıladığı bilinen bir gerçek. Peki ya koku? Başka’nın fırından yeni çıkmış taze keki ve ona eşlik eden çikolatanın davetkar kokusuyla mutluluk daha ilk andan itibaren tüm benliğini saracak.


Zinde ol: Antalya’nın güzel ikliminde hayatın dışarıda akıp gittiği hissediyorsan, ‘Başka’ ile onun bir parçası ol. Başka’dan; molalarına eşlik etmesini istediğin ‘takeaway’ lezzetini seç ve yola koyul. Akdeniz’in eşsiz manzarasında, dilersen bir bardak kahve ile dilersen smoothie ile tazelen.Hızlı ol: Keyifli sohbetlerde, kafanı dinlemek istediğinde veya güne devam edecek enerjiyi bulamadığın bir anda, hangi sebeple olursa olsun; Başka’nın kaliteli kahve çekirdeklerinin usta ellerde hazırlandığı enfes kahvesi her zaman senin yanında.


Mutlu ol: İtalyan Mutfağı'nın lezzet elçileri pizza ve makarna, kökeni pastoral İngiltere kasabasına uzanan sandviç; şimdi bir ‘Başka’ güzel. Özenle yoğurulan hamurun binbir çeşidine eşlik eden rengarenk taze sebzeler, sabırla marine edilen et ürünleri ve ufak dokunuşlarla taçlandırılan soslarla mutluluk bir ısırık uzakta.

Başka Ol’un bir diğer özelliği ise Pet Friendly olması. Can dostlarımız için her şey düşünülmüş, her anını çok keyifli geçirebilirsiniz. Mekanın bir köşesine onlar için mama ve su bölümü de oluşturulmuş. Mağaza kısmında ise evcil hayvanlarınız için harika tasarım ürünleri satılıyor.