• 30 HAZİRAN Perşembe 19:05
  • HV

En güzel pizzalar nerede yenir?

Pizza aşk gibidir, her haliyle güzeldir. Her haliyle ağzımızın suyunu akıtır üstelik her haliyle mükemmelliğe koşar. Şimdi size bahsedeceğimiz mekanlarda birbirinden lezzetli pizzalar ...

En güzel pizzalar nerede yenir?
HABERLER
Yayın Tarihi : 26-05-2022 13:43

Serafina


Pizzaların aroması her zaman ilgi merkezi olmuştur. Serafina daima sadece en iyi peynir çeşitleri ve en taze et, balık, sebzeleri kullanır.

Filo Dolio


Filo Dolio, güzel müzik eşliğinde sıcak bir ortamda İtalyan lezzetlerini tatmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmaya aday.

Papermoon


Dünyaca ünlü İtalyan restoranı Paper Moon, özenli İtalyan yemekleriyle 1996 yılından bu yana İstanbul’da faaliyet gösteriyor ve müşterilerine eşsiz tatlar sunuyor.

Da Mario


İstanbul’un ilk İtalyan restoranı Da Mario, zengin menüsü ve benzersiz atmosferiyle, 1993 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden misafirlerine kusursuz bir servis sunuyor.

Lucca


Günün yoğun temposundan uzaklaşıp iyi vakit geçirmek isteyenlerin en keyifli kaçış noktası haline gelen Lucca birbirinden güzel pizza çeşitlerine sahip!

Masa


MASA, zengin içerikli menüsü ve kaliteli servisi ile gerek alışveriş molası vermek isteyenlerin, gerekse sosyal yaşam ve iş dünyasının seçkin isimlerinin öğle ve akşam yemeklerinde tercih ettiği mekân olma özelliğini yıllardır başarıyla sürdürüyor.

BigChefs


Besleyici, sağlıklı, mevsime uygun lezzetleri, konforlu ve sıcak atmosferi ile Big Chefs’ler bu sezon da buluşma noktası olacak.

Midpoint


Aklınıza gelebilecek tüm çeşitlerin bulunduğu Midpoint şubelerine gitmenizi tavsiye ederiz.