• 30 HAZİRAN Perşembe 20:07
  • HV

En güzel manzaralı mekanlara gidiyoruz!

Yaz sıcaklarında en iyi manzaralara sahip mekanları keşfediyoruz. Güzel havanın tadını çıkaranlar için iyi bir alternatif olan manzaralı mekânlar, adeta mevsimini doyasıya yaşamak için güzel bir ...

En güzel manzaralı mekanlara gidiyoruz!
HABERLER
Yayın Tarihi : 30-05-2022 11:58

Sortie


Sortie, Boğaz hattındaki muhteşem konumu ile İstanbul’daki en büyük klüp olma özelliğini taşımaktadır. Denizin kenarında, benzersiz bir manzaraya ve etkileyici bir atmosfere sahip klüp 1000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sunset Grill & Bar


1994 senesinde Ulus Parkı’nda açılan Sunset Grill & Bar, İstanbul’un lider “Fine Dining” restoranlarından biridir. Ulus Parkı’nın içinde yer alan Sunset Grill & Bar, Avrupa ve Asya’yı birleştiren İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasına sahiptir.

16 Roof


Swissôtel The Bosphorus, şehrin merkezinde İstanbul’un en güzel halini 16 Roof'da yaşatıyor. Eşsiz bir İstanbul manzarası, birbirinden değişik tatları, yerli ve yabancı en özel şaraplar ile İstanbul yazlarının vazgeçilmezi haline gelen 16 Roof'ta buluşuyor.

29


İstanbul'un her iki köprüsüne hakim eşsiz Boğaz manzarası ile misafirlerini ağırlayan 29, mükemmeliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği, hem de dünyanın en iyi restoranlarından biri olarak kabul ediliyor

Vogue


Modern, zarif ve şık bir ambiyansın büyüleyici şehir manzarasıyla bir araya geldiği Vogue Restaurant, İstanbul’un vazgeçilmeyen klasiklerinden.


Kıyı Balık


Balık deyince akla ilk gelen semtlerdendir Tarabya. Sıra sıra dizili balık lokantalarının, teknelerin ve balıkçıların bulunduğu sahili, evde balık pişirmenin zahmetinden (ayrıca kokusundan) kurtulmak isteyenler ya da denize karşı keyifli bir gün geçirmeyi planlayanlar tarafından sık sık ziyaret edilir. İşte bu sahilde hizmet veren Kıyı Restoran da balık tutkunlarının vazgeçemediği adreslerden biri.

Bay Nihat Restaurant & Otel


Cunda adasına gelip de Bay Nihat'ta yemek yemeden ayrılmak mümkün değil. İşletme sn. Ahmet Nihat Bekit tarafından 1978 yılında hizmete açılmıştır. Cunda Adası'nı ziyaret eden spor siyaset sanat ve iş dünyasının bir çok ünlü ismini ağırlayan müessese, bir anlamda Cunda Adası'na ev sahipliği yapmaktadır.

Akra Hotels


Akra Hotel'in 10. katında, etkileyici panoramasıyla birlikte iyi yemeği, iyi bir servis ve etkileyici müziklerle birleştiren Asmani; misafirlerine tekrar tekrar gelmek isteyecekleri, günün koşturması ve stresinden uzak saatler vadediyor.


Anjeliq House Botique Hotel


Anjeliq House Botique Hotel aslında şehirdeki doğal bir çiftliktir. Otelin şefi her gün kendi teknesiyle gün doğumuna kadar balık tutuyor. Menümüz deniz ürünleri konusunda çok çeşitlidir ve ürünler günlük olarak teslim edilmektedir.