• 24 ŞUBAT Cumartesi 14:48
  • HV
Advert

Antalya'da Christmas Market heyecanı devam ediyor

Sedef Ertekin
Sedef Ertekin
Yayın Tarihi : 18-12-2022 19:45

Her yanımız yanıp sönen ışıklarla çevrilmiş durumda. Kırmızı ve yeşilin tonlarına yeterince doyabileceğimiz ayın son 2 haftasındayız. Kırmızıya, yeşile, yanıp sönen ışıklara bir miktar daha maruz kalıyoruz. Sizi bilmem ama ben bu durumdan oldukça memnunum. Yılbaşı süslerinin hiç kaldırılmamasını isteyen, sonuna kadar Christmas ruhunu yaşayanlardanım ben. İstanbul mekanlarında, yılbaşı geccesi için hummalı bir çalışma var. Mekanlar yılbaşı geccesinden bir hayli umutlu. Zaten şu geride bıraktığımız hafta, havaların da bir miktar mevsim normallerinin üzerine çıkmasıyla mekanlardaki doluluk heyecanı da gözümden kaçmadı. Pandemi de korkunç zamanlar yaşayan mekanlar, umuyorum yılın son ayını bu tempoda geçirmeyi başarabilirler ve yılbaşı geccesi herkes istediğini yakalayabilir. 

İstanbul'da bir çok mekan yılbaşı geccesi için özel menüler hazırlıyor. Çoğu lezzet serüvenini canlı müzik veya DJ performansıyla taçlandırıyor. Eğer siz de hala benim gibi yılbaşı geccesi planınızı yapmadıysanız Geccemekan olarak en iyi önerileri sizler için bir araya getirdik. Yılbaşı geccesi için en iyi mekanlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ama elinizi çabuk tutmanızda fayda olduğunu da hatırlatmak isterim, rezervasyonlar hızlı bir şekilde dolmaya başladı bile. 

İstanbul'un yeni yıl ruhundan açılan konumuzu, rotayı biraz çevirip Antalya!ya bağlamak istiyorum.

Antalya'nın trendleri belirleyen oteli Akra Hotels'de yılbaşı ruhu muhteşem bir şekilde yaşanmaya devam ediyor. Otelin ayrıcalıklı mekanlarından olan Başka Ol 1 Aralık'ta misafirleriyle buluşturmaya başladığı Christmas Market ile tüm hızıyla bu ruhu yaşatmaya devam ediyor. Kendine has tarzı ve ruhu ile Başka Ol, yeni yılın büyülü dünyasını Antalyalılarla buluşturuyor.

31 Aralık tarihine kadar devam edecek olan Christmas Market stantları arasında yeni yıl temalı bir çok dekoratif hediyelik eşya bulunuyor. Başka Ol, rengarenk ve ışıl ışıl bir ortamın baş kahramanı olarak kendine hayran bırakırken, lezzetli ikramlarıyla yine damaklara hitap etmeye de devam ediyor. Yeni yıl temalı lezzetli seçenekler de dikkat çekiyor. 

 

 

  • Etiketler