Mekan Gezgini
Tüm yazıları MEKAN ROTALARI Mekan Gezgini cansu@gecce.com 22 Haziran 2018 14:34

Gecce Mekan, Türkiye’nin her yerinde!

Bu hafta rotamızı ‘öğrenci şehri’ olarak nam salmış Eskişehir’e doğru çeviriyoruz. Gidenin aşık olduğu, henüz keşfedememiş olanların ise gidilecek yerler listesine eklediği bir kent Eskişehir.

Hareketli, aktif eğlence ve yeme içme yaşantısı tamamen gençlere yönelik kurgulanmış. Tüm esnaf ve yerli halk başka şehirlerden gelen öğrencileri sahipleniyor ve onların konforu, yaşantısı için gerekli ne varsa sağlıyor.
Buluşmalarda ‘geç kaldım’ demek için bahaneniz olmaz…

Her yere ulaşım oldukça rahat, diğer büyük şehirler gibi arabasız hareket edememe ihtimaliniz yok ya da arabalı olsanız da trafiğe takılmanız zor bir ihtimal… Yürüyerek veya bisikletle dilediğiniz her yere ve herkese rahatlıkla ulaşabilmek bu şehirde yaşamanın en büyük avantajı bizce…

Gözümüze çarpan ve duyumlardan yola çıkarak ulaştığımız Modernity Hotel, göz alıcı dekorasyonu ve güler yüzlü personeli ile profesyonel hizmet kalitesi ile benzerlerinden açık ara farkla ayrılıyor... Seyahat amacıyla gelenlerin kusursuz bir konaklama için tercih edebilecekleri Modernity, aynı zamanda İş seyahati veya toplantıları için gelecek misafirler için özel tasarlanmış ofis donanımlı odaları ile toplantılara özel business hizmet konforu sunuyor.


Teknolojik donanımlarla desteklenmiş özel toplantı salonları, astım hastalarına özel olarak tasarlanmış ‘hava alan’ odaları ile şehrin merkezinde yer alan Modernity, duvarlarını sayısız tablolar ile dekore ederek sanata verdiği önemi gösteriyor ve misafirlerine görsel bir şölen sunuyor..


PALETTE RESTAURANT


Dünya mutfağının seçkin tarifleri arasından yapılan özenli seçimlerle oluşturulan menüsündeki lezzetler, adeta bir sunum showuyla misafirlerini mest ediyor. Her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi gecceleri canlı müzik eşliğinde aileniz, sevgiliniz ile özel bir yemek, davet veya iş yemeği için mükemmel bir adres…


Burada her şey dünya kalitesinde. Yemekler de… Bu yüzden karşınıza gelecek tüm seçeneklerde gurme titizliğinde bir emeğin ve birikimin yansımalarını göreceksiniz. Dünyanın ünlü metropollerindeki beklenti ne ise burada da o beklentiyi karşılamak üzere yapılıyor tüm hazırlıklar. O motivasyonla ve anlayışla sunuluyor tüm lezzetler. Üstelik ülkemizin en doğal ve en taze mahsulleri kullanılarak…


MOOD NIGHT


Eğlencenin merkezi Eskişehir’de kaliteli müzik ve kaliteli eğlenceyi güvenilir bir ortamda sunan gecce kulübu Mood Night’ta yerli ve yabancı sanatçılar canlı müzik performanslarıyla sahne alıyor, ünlü Dj’lerin eşliğinde gerçekleşen gecceler gençler tarafından oldukça ilgi görüyor.

Eskişehir’e gelmişken ziyaret etmeden dönmeyin!

Solon’un Mezarı, Midas Anıtı, Küllüoba Höyüğü, Asar Kalesi, Doğanlı Kale; Yunus Emre, Cumhuriyet, Havacılık, ve Lületaşı müzeleri; Osmanlı mimarisinin en seçkin örneklerini yansıtan Odunpazarı ve Zaimağa Konağı mutlaka görmeniz gereken yerlerden sadece bazılarıdır. Dünyaca meşhur Porsuk Çayı’mızı ve sağlığınıza sağlık katacak “şifa kaynağı” kaplıcaları size çok iyi gelecek!
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz