• 28 ŞUBAT Çarşamba 09:32
  • HV
Advert

Dönere Serkan Usta imzası!

Kenan Erçetingöz
Kenan Erçetingöz
Yayın Tarihi : 09-12-2023 11:55

Serkan Usta kısa bir aranın sonunda yeniden işinin, dönerinin başında!

Bir süredir yurt dışında açmayı planladığı yeni şubesi için Bakü'de bulunan Serkan Mutlu; sonunda Etiler şubesinde işinin başına geçti! Sektöre kattığı inovasyonlarla dikkat çeken ve 20 yıldan uzun bir süredir bu sektörün her kademesinde çalışarak bugünlere gelen Serkan Mutlu; aynı zamanda Türkiye'de dönerci konseptini de baştan aşağı değiştiren bir mekan olan Dönerci Serkan Usta'ya imzasını atmıştı. Etiler, Nispetiye Caddesi'nde alışık olduğumuzun döner konseptini çok daha şık ve ışıltılı bir mekanla yorumlayan mekan; menüsüyle de sektöre yenilik katmaya devam ediyor. 

Menüye yeni eklenen Döner Burger bir efsane!

Dönerci Serkan Usta, tamamen döner üzerine yoğunlaşmış bir çizgide ilerliyor. Bu sebeple mekan hem konsepti hem de menüsü göz önünde bulundurulduğunda, sektöre her anlamda yenilikler katıyor. Beyti Döner, Döner Çökertme, Beğendili Döner gibi farklı lezzetleri menüsünde bulunduran mekan, geçtiğimiz günlerde yeni ürününü de misafirleriyle buluşturdu. Döner Burger; tatlı ve tuzlu lezzetlerin harmanlandığı eşsiz bir lezzet. Karamelize soğan ve Cheddar peyniri ile lezzetlendirilmiş harika bir yorum! 

Serkan Mutlu ise; "Yenilik yapmaya çalışıyoruz, sektöre inovasyon katmaya özen gösteriyoruz. Kendi alanımız olan döner ile ilgili gelişmeye, yeni lezzetler çıkarmaya çalışıyoruz. Alanımızın dışına çıkmıyoruz; her usta bulunduğu yeri güçlendirmeli... Ben onu yapmaya çalışıyoruz! Dönerciyim, geliştirmeye çalışıyorum; yerimde saymayı sevmiyorum." şeklinde anlattı...

Çok yakında Ataşehir ve Bakü'de!

Avrupa Yakası'nda Etiler ve Vadistanbul'da şubeleri bulunan Dönerci Serkan Usta; Anadolu Yakası'nda geçtiğimiz yıl açtığı Kozyatağı City's AVM içerisinde bulunan mekanıyla da yoğun ilgi görüyor. Şimdi ise yine Ataşehir'de yepyeni bir şube ile, 15 Ocak'ta kapılarını açmaya hazırlanıyor. Ataşehir'de açılacak olan yeni şube, Etiler konseptinde olacak. Gecce boyu açık ve çorba servisi de olacak. Sonrasında ise 2 ay içerisinde Dönerci Serkan Usta markası olarak ilk kez yurt dışına açılmayı planlıyorlar! Bakü şubesinin hazırlıkları ise tüm hızıyla devam ediyor.