Mekan Rotaları
Tüm yazıları MEKAN ROTALARI 06 Aralık 2018 22:16

Eskişehir Gecceleri Yıkılıyor!

Bu haftasonu planlarınızda ufak bir değişikliğe sebep olacağiz. Rotamız Eskişehir ;)

Eskişehir'de gecce hayatını renklendiren Modernity Mood Club ve Modernity Hotel bu hafta yine doludizgin bir programla şaşırtmaya devam ediyor!

Cuma geccesi Deeprise!
Arabada giderken sesi sonuna kadar açın... Hatta birakın yağmur yağsın, silecekler çalışsın ve müziğin temposuna eşlik etsin. İnanın kendinizi kilometrelerce uzakta bulacaksınız...

Hiçbirini yapamazsanız da Deeprise şarkılarını açın, tüm bunları hayal edin; aklınızın başınızdan kilometrelerce uzaklastığını farkedeceksiniz...

Hepsinden kolayı var aslında, Eskişehir'e gidin ve onu sahnede izleyin direkt ayaklarınızın yerden kesildiğine şahit olun iyisi mi :)

Cumartesi geccesi Onur Oflaz!
Cumartesi geccesi Dj kabinini kimselere bırakmayan Onur Oflaz, yine nefes aldırmayacak performansı ile sizlerle olacak...
Dans, dans, dans...

Pazar geccesi; Sansar Salvo
Türkiye'de hiphop kültürü ve Türk Rap müziğine katkısı tartışılmaz bir isim, aranjör, prodüktör ve besteci Sansar Salvo'' Modernity Mood Club'da unutulmaz bir gecce yaşatmak için geliyor.

Ve büyük Gala'dan bahsetmeden geçmek olmaz! Akın Soy
Cumartesi geccesi Modernity Club'ı bünyesinde barındıran Modernity Otel'de çok iddialı bir program var. Canlı performansta en iyi isimlerin başında gelen Akın Soy'u ağırlamak üzere Modernity Hotel'in balo salonunun kapılarini aralıyor.

Akın Soy, muhteşem performansı ile Cumartesi geccesi Eskişehir'in en iyi otelinde 'Kışa Merhaba' demek için sahne alacak... Eğlenceye açılan bu kapıdan içeri girmek ise çok kolay! İstanbul, Ankara, İzmit, hele ki Akın Soy'un hayran kitlesini oluşturan Bursa yerinde duramayacak!

Eğlenmeyi bilenlerin Akın Soy’u dinlemeye ve izlemeye her yerden çıkıp geleceklerine eminim. Onun sahnesini bir kez izleyen bağımlısı oluyor. Tecrübeyle sabit :) Ben de daha önce sahne aldığı mekana İstanbul’dan kalkıp gitmiştim. İyi ki de gittim dediğim bir gecce yaşatan Akın Soy'un oryantal performans showunu görenler hayranlık içinde izliyor... Onun sahne enerjisine, ışığına ve yorumuna hayran kalmamak elde değil!

Uzun lafın kısası, bu programlar sadece bu haftanınkiler... Önümüzdeki haftalarda da sürprizler devam ediyor. Yani
yolunuz Eskişehir'e mecburi düşecek gibi gorünüyor :)
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz