Doğru iletişim gurusu
Tüm yazıları İLETİŞİMİN GÜCÜ ADINA Doğru iletişim gurusu banu@gecce.com
22 Temmuz 2019 15:27

Türkiye’nin en iddialı yaz rehberi

Tam ortasındayız yazın. Tatil rotalarına yenilerini eklemek isteyenler ya da henüz tatile çıkmamış olanlar için “en iyilerin” bir arada toplandığı rehber olan Gecce Summer Guide şiddetle tavsiye edilir!

Son yıllarda Türkiye’de iyiden iyiye gelişen gastronomi sektöründe sosyal medyanın da katkılarıyla artık neredeyse herkes bir nevi gurme. Fakat öyle iddialı konuşmak, mekanlarla ilgili doğru öneriler sunmak kolay olmuyor. Yılların birikimi, yaşanmışlıklar, deneyimler ve doğru aktarım gücü gerektiriyor. İşte Gecce Yayın Grubu bünyesinde yıllardır tartışmasız bu konuda bir numara olan Gecce Summer Guidebu yaz da en iyiyi, en doğruyu okuyucuya aktarıyor.

Türkiye’nin en iddialı yaz rehberi Gecce Summer Guide, inovasyonu her zaman merkezinde konumlandıran vizyonuyla sektörde liderliği sürdüren Jumbo’nun sponsorluğunda piyasaya çıktı. Sevgili Fatih Karaca da dergideki yazısında belirttiği gibi, gastronomi sektörüne değer katan ancak hak ettiği bilinirliği yakalayamamış mekanların da yer aldığı Gecce Summer Guide, işte bu noktada da en iyi en iddialı rehber olma özelliği taşıyor.


Gerçek bir yaz rehberi

Derginin en önemli özelliği bir çok alternatifi bir arada sunması. Hem de detaylı şekilde. Yazı şehirde geçirenler, her yaz Ege ve Akdeniz’de uğramadan olmaz diyenler ya da henüz çok keşfedilmemiş rotalara uzanan yaz yolculukları yapmayı tercih edenler için oldukça fazla seçenek mevcut. Yani siz nasıl bir modaysanız o modun karşılığını sayfaların içinde bulabileceğiniz ışıl ışıl bir dergi.

Gecce Summer Guide için aslında yalnızca mekan rehberi demek eksik bir ifade olabilir. Çünkü içeriğinde yazın tüm renklerini barındıran tasarımlar, iyi bir kadrajın ürünü fotoğraflar ve sizi uzak diyarlara götürecek kadar ufku açık bir öngörü var. Kışın çok ses getiren Winter Guide sonrası bu yaz da Gecce Summer Guide ile mekan rehberleri köşesine damga vurulmuştur!


“En”lerin buluştuğu adres

Hangi rotayı tercih ediyorsunuz? Bodrum, Çeşme, Alaçatı, Antalya, Marmaris, Ayvalık, Cunda ve Kıbrıs’ın en iyileri burada! Gecce Summer Guide’da bir araya geldi. Kapadokya ve Eskişehir’in en iyi mekan ve otel öneri de Gecce Summer Guide’da maceracı ruhları bekliyor. Hepsi bu kadar mı? Elbette hayır. Yurt dışı için de keyifli rotalar belirlendi. Miami, Londra, New York, Paris ve Milano’da lezzet şölenini ve konforu en üst seviyede yaşayabileceğiniz farklı öneriler de Gecce Summer Guide’da sizi bekliyor.


Yıldızlı mekanlar

Sayfalarda yer alan mekanların yanlarında belirtilen yıldızlar, 18 yıldır Türkiye’nin ilk ve tek Gurme Kurulu tarafından özenle belirleniyor. Kenan Erçetingöz liderliğinde ve Güneri Cıvaoğlu, Mehmet Yaşin, Ahmet Örs, Sermet Severöz, Yelda İpekli, Ebru Erke ve Uğur Talayhan’dan oluşan kurul her dergi hazırlığı döneminde bir araya gelerek mekanları tüm ayrıntılarıyla değerlendiriyor. Okuyuculara da bu önerileri yerinde görmek ve keşfetmek kalıyor.
da bu önerileri yerinde görmek ve keşfetmek kalıyor.

Gecce Summer Guide 2019 tüm D&R raflarında ve Turkcell dergilik uygulamasında, keşfetmeye hazır gezgin ruhları bekliyor.
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz