En iyi mekanlar
Tüm yazıları EN İYİ MEKANLAR 06 Ekim 2017 14:08

Gecce Winter Guide 2018, çok yakında bayilerde!

Önümüzde yepyeni bir macera bizi bekliyor! Karpuzlu dergimiz Gecce Summer Guide bütün yazı sallamayı başardı, sırada kış sezonu bizi bekler. Gecce Yayın Grubu ofisinde bu aralar harıl harıl bir dergi hazırlığı var. Ofis pek bir şenlikli anlayacağınız. Yine fark yaratacak, çok ses getirecek bir Gecce Winter Guide bizi bekliyor. İşte detaylar...

Gecce Winter Guide 2018, 2 Aralık'ta raflarda!

Yeme, içme ve eğlence sektörüne yıllarını adayan iki isim: Gül ve Kenan Erçetingöz.. Sadece İstanbul değil; Türkiye'nin ve hatta dünyanın birçok farklı noktasını masaya yatıran araştırmalar.. Gezmeye, denemeye, yazmaya ve en iyisi bulmaya kendini adamış bir yazı işleri ekibi.. Türkiye'nin duayen isimlerinden oluşan Gecce Gurme Kurulu.. Her sene sektöre bomba gibi düşen Gecce Mekan Oscarları..

Ve çok daha fazlası..

Gecce Yayın Grubu olarak ortaya koyduğumuz her işte çok hassas davranmak bizim için bir prensiptir. Yapılmayanı yapmak, en iyisi bulmak, en dikkat çekici şekilde ortaya koymak ilk hedeflerimizdir. 17 yıldır yeme, içme ve eğlence sektörüne açtığımız kapılar, sağladığımız faydalar tartışılmaz. İyisiyle kötüsüyle, tarafsız ve güvenilir tavsiyeler veririz; sektöre zarar verecek her türlü etkenin karşısında dimdik durmayı da biliriz! Yeri geldiğinde ağır ağır eleştirir; yeri geldiğinde ayakta alkışlarız. Tüm bunları yapmamızda tek bir sebep var..

17 yıldır olduğu gibi; yeme, içme ve eğlence sektörüne ışık tutmak, destek vermek ve ülkemizi dünyaya en iyi şekilde tanıtmak!

Onlarca başarı, emek, tecrübe ve çalışmanın verdiği azimle her yaz başında Gecce Summer Guide; her kış sezonu başında ise Gecce Winter Guide dergilerimizi çıkarıyoruz.

Yukarıda saydıklarımı bir düşünürseniz; Türkiye'nin en iyi yeme, içme ve eğlence rehberini hazırladığımızı söylememe gerek yok sanırım..

Kaliteyi hissetmek için; Gecce Winter Guide yolunuza ışık olacak!

Tam 17 yıldır durmaksızın Türkiye'nin en iyi, en renkli ve en güvenilir rehberi olma özelliği taşıyan Gecce Summer ve Gecce Winter Guide dergilerinin bir yenisi daha yolda..

2 Aralık'ta raflarda yerini alacak olan Gecce Winter Guide 2018, yine yeniliklerle dolu! Sadece Türkiye'den değil, dünyadan da farklı önerilerle karşınıza çıkacağız. Sektörün en kıymetli dergisi olan Gecce Winter Guide 2018 ile unutulmaz bir kışa hazırlanın.

Peki, Gecce Winter Guide 2018'de neler okuyacağız?

Tam 17 yıldır, 365 gün boyunca okuyucularımıza yol göstermek için durmaksızın geziyor, deniyor ve yazıyoruz. Türkiye'nin en iyi mekanlarının, otellerinin ve AVM'lerinin altını üstüne getiriyoruz. Ve kendi araştırmalarımızı, Türkiye'nin duayen isimlerinden oluşan Gecce Gurme Kurulu'nun tecrübeleri ile birleştiriyor; ortaya kusursuz bir dergi çıkarıyoruz.

2 Aralık'ta raflarda yerini alacak olan Gecce Winter Guide 2018'de; İstanbul'un en iyi mekanları, otelleri ve AVM'leri okuyucularımız için seçiliyor. Mekanların detaylı bilgileri, öne çıkan lezzetleri, iletişim bilgileri ve valesinden otoparkına, fiyatından bahçesine kadar bilmek isteyeceğiniz tüm detaylar ekleniyor. Mekanlar, Gecce Gurme Kurulu tarafından puanlanıyor ve yıldızlanıyor.

Sadece İstanbul değil! Ankara, İzmir, Kapadokya, Kıbrıs, Bodrum, Çeşme, Ayvalık da Gecce Winter Guide'da bulabileceğiniz şehirler arasında. Türkiye'nin birçok farklı şehrinden en iyi mekan ve otel öneri de Gecce Winter Guide 2018'de!

Gecce Winter Guide ile dünyaya açılacaksınız!

Gecce Winter Guide 2018, her zaman olduğu gibi tüm sınırları zorlayacak ve dünyanın birçok farklı noktasından en iyi önerileri sizlerle buluşturacak. Miami'nin en iyi mekanları, restoranları ve otellerini sizler için bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda en kusursuz kışlık yurt dışı rotaları da tüm detayları ile Gecce Winter Guide 2018'de olacak. Londra, New York, Paris, Milano ve çok daha fazlası...

Renkli içeriklerle fark yaratıyoruz!

Aynı zamanda okuyucularımıza muhteşem kışlık rotalar çiziyoruz..

Yurt içi ve yurt dışı kayak merkezleri hakkında detaylı bilgiler, en eğlenceli kış festivalleri, dünyanın ünlü kaplıcaları ve spa otelleri, gizli kalmış doğa harikaları, manzarası ile büyüleyen rotalar, rüyalarınızı süsleyecek Avrupa köyleri, lezzetleriyle şımartan yemek müzeleri, kışlık balayı önerileri.. Hepsi ve çok daha fazlası Gecce Winter Guide 2018'de sizi bekliyor!

Gecce Winter Guide 2018'de olmak ister misiniz?

Kısacası, Gecce Winter Guide sayfalarında yer almak büyük bir ayrıcalık! İşletmenizi, markanızı, mekanınızı; Türkiye'nin en iddialı rehberinde görmek isterseniz, yapmanız gereken çok basit! Mail veya telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz..

Tel: 0212 279 89 30
[email protected] / [email protected]
Güllü Sok. No:5, İç Levent/İstanbul

YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz