Begüm Kılıç
Tüm yazıları BEG DİYOR Kİ; Begüm Kılıç begum@gecce.com 29 Ağustos 2018 14:49

Tarihi mekan severler buraya gelin!

Sizlere gözümüz kapalı bir şekilde önerimiz bulunuyor. ''Mahkeme Lokantası'' tarihi bir hanın içinde kurulmuş olan bu mekandan içeri girdiğinizde, buram buram retro kokusu bulunuyor. Önce bir her yere bakıyorsunuz, mekan detayları olsun, duvar taşları vs. sizi alıp götürüveriyor...

Mahkeme Lokantası'nda, öğlen ve akşam olmak üzere iki farklı konsept bulunuyor. Öğlenleri her gün değişen çok sayıda ev yemeği çeşidi içeren menüleriyle çevredeki esnafın gelip lezzetli yemekler yiyebilmesi için akşam ise insanların keyifli bir şekilde müziğini dinleyip, içkisini içebilmesi aynı zamanda bir çok çeşit meze, ara sıcak ve ana yemek içinden damak tadına uygun lezzetler tatmasını sağlayan bir lokantadır.

Çalışanlarının güler yüzlülüğü ve samimiliği, sizlerin bu mekana tekrar ve tekrar gelmeniz için oldukça büyük sebepler arasında olacağından eminiz. Olabildiğince her yemekten her lezzetten tatmanızı ve asla kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Mekan da inanılmaz ilgi ve alaka olduğundan dolayı kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz bir yer haline gelecektir.Öğlen menüsünden ve yemeğinden oldukça memnun kaldık, bu yüzden akşam yemeği lezzetlerini tatmak için tekrardan ziyaret etmek için sabırsızlanıyoruz. Akşam konseptinde ise tamamen meyhane olan bu mekan, gelen konukları oldukça memnun etmeden göndermiyorlar ve oldukça eğlenceli bir mekan haline geliyor.

YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Mahkeme Lokantası , Karaköy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz