• 01 EKİM Pazar 16:04
  • HV
Advert

Sintesi Sahne’de haftanın üç akşamı canlı müzik

Sintesi ve kurucusu deneyimli Şef Ersin Avşar, İstanbul’un lezzet duraklarından biri olmakla yetinmek istemiyor. Bir zamanların buluşma noktaları olan kulüpler ve kulüp atmosferlerinin de bir yorumunu yaratmaya niyetli!

Sintesi Sahne’de haftanın üç akşamı canlı müzik
EATING & DINING
Yayın Tarihi : 26-07-2023 08:23

Rez: 0532 699 32 82

Sintesi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Bulvar 216 içinde yer alan ve Belle Epoque esintiler taşıyan melez mimarisiyle Anadolu Yakası’na sürpriz bir doku katan İtalyan melezi Sintesi, bundan böyle sadece iyi yemekle değil, iyi müzikle de kucaklayacak misafirlerini. Sintesi, haftanın üç akşamı nitelikli müzisyenleri sahnesinde ağırlayacak. Birçok farklı dilde ve Türkçe melodiler nefis sesler aracılığıyla restoran misafirlerini mutlu edecek, kalbe değecek.

Şehrin tam kalbinde yer alan bu yeni buluşma noktasına ister dostlarınızla, isterseniz yalnız gelin. Karakteristik atmosfer, iyi yemekler, iyi müzik, güzel insanlar arasında gerçek bir güven ve kalite hissedeceksiniz. Hepimizin böyle bir buluşma noktasına ihtiyacı yok mu?

Şef Ersin Avşar ve genç mutfak ekibinin her geceye özel, özenle hazırladığı şahane lezzetler ve hayatı sentezleyen mottosuyla “Sintesi by Chef Ersin Avşar”ın şehrimize kattığı karma tasarım ve tat her geçen gün güçlenecek. Gün ve akşamlara yayılacak etkinlikler çeşitlenecek. Bir nefese ihtiyacınız olduğu her an hatırlayın. Sintesi by Ersin Avşar yaşamak deneyiminizi yükseltmek için, sizin için çalışıyor. Sintesi, İstanbul’a iyi gelecek. 

SİNTESİ SAHNE’DE BU HAFTA

26 Temmuz Çarşamba akşamı 21:30 Çağıl Kaya Quartet

 

28 Temmuz Cuma akşamı 21:30 Flapper Swing 

 

29 Temmuz Cumartesi akşamı 21:30 Kamucan Yalçın Quartet

  • Etiketler
YORUMLAR