Zorlu'da 3 Gün 3 Gecce konser keyfi!

Zorlu, ‘Sonbahar Festivali’ kapsamında kaçırılmayacak etkinliklerle misafirlerini ağırlayacak. 31 Ekim Cuma günü Guy de Jean’in tasarımlarından oluşan ‘Şemsiye Koleksiyonu Sergisi’ ve ünlülerin şemsiye fotoğraflarından oluşan sergi ile başlayacak festival gün boyunca canlı müzik performansları ile devam edecek. Sonbahar Festivali’nin ilk akşamında sürpriz konuk ise Zorlu Center Meydan Katı Park Alanı’nda vereceği ücretsiz konserle Kenan Doğulu...

28 Ekim 2014 13:22
Zorlu'da 3 Gün 3 Gecce konser keyfi!
Zorlu, sonbaharı müzik şöleni ile karşılayacak!

Türkiye’nin en ünlü ve en sevilen sanatçılarından Kenan Doğulu, dillerden düşmeyen şarkılarını 31 Ekim’de Zorlu Center Meydan Katı Park Alanı’nda sevenleri için söyleyecek. Sonbahar Festivali’nin ilk akşamında ziyaretçilerle buluşacak Doğulu, “Singing in the Rain” şarkısını da ilk kez seslendirecek.

3 gün sürecek ‘Sonbahar Festivali’ 31 Ekim Cuma günü Guy de Jean’in tasarımlarından oluşan, ‘Şemsiye Koleksiyonu Sergisi’ ve ünlülerin şemsiye fotoğraflarından oluşan sergi ile başlayacak. Aynı zamanda Alışveriş Merkezi’nin çeşitli alanlarında kurgulanan şemsiye figürlerindeki ağaçlar ve ünlü tasarımcılar Gazi Sansoy, Burak Lüleci, Aysun Bozuklu, Semra Özümerzifon ve Koray Özsoy’un şemsiyelerden esinlenerek tasarlanan enstalasyonları da Zorlu misafirleri için sergilenecek.

Etkinliğin ilk günü, canlı müzik performansları ve DJ Murat Tokuz ile renklenecek. Ayrıca Instagram üzerinden #zorludasonbahar hashtagi altında düzenlenen ‘selfie’ yarışmasını kazanan ilk üç kişiye ünlü tasarımcı Guy de Jean şemsiyeleri hediye edilecek.

Sonbahar Festivali programı
Sokak Müzisyenleri 12:00-19:00
Karikatüristler 12:00-18:00 (metro girişi, meydan katı, köprü katı)
Flapper Swing 13:00-13:45 & 15:00-15:45 & 17:00-17:45
DJ Murat Tokuz 19:00- 20:00 (Meydan Katı)
Kenan Doğulu Konseri 20:00 - 21:00 (Meydan Katı - Park Alanı)

Zorlu Center Sonbahar Festivali'nde ayrıca;

1 Kasım 2014 Cumartesi

Mor ve Ötesi Konseri – 20.00 - Meydan Katı - Park Alanı

2 Kasım 2014 Pazar

Fatih Erkoç Konseri – 20.00 - Meydan Katı - Park Alanı

Misafirler 3 gün boyunca keyifli bir müzik şölenine tanık olacaklar..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz