''Zoraki Damat'' AKS misafirleriyle buluştu

Akasya Kültür Sanat ‘Zoraki Damat’ oyunu ile tiyatro severleri ağırladı. 7’den 70’e herkesin ilgi gösterdiği oyun keyifli saatler yaşattı.

06 Mart 2017 12:14
''Zoraki Damat'' AKS misafirleriyle buluştu
Oyun sonrası AKS misafirleri ile buluşan usta oyuncu Ümit Yesin, yeni dizi dünyasında ki konu sıkıntısı hakkında kore dizilerinin etkisine sitemde bulundu. Ümit Yesin; 'Şimdi artık kolayını buldular, içerik kore dizilerinden alınıyor. Çok büyük reyting alan son iki üç ay önce başlamış dizilerimiz var. Onların çoğu Kore dizileri kaynaklıdır. Bir dönem ağa dizileri vardı, onlar bitti , sonra mafya dizileri dönemi başladı. Şu an dizi dünyasında ki konuları ikiye bölünmüş olarak görüyorum. Bir yanda derin devlet mafya ilişkilerini içeren diziler var, bir yanda ise yasak aşk dizilerinin işlendiği diziler' dedi.


Dizilerin süresinin çok uzun olduğunu belirten usta oyuncu, 'Arz talep dengesi üzerine hareket ediliyor. Diziler çok uzun 180 dakikaya varan bölümler oluşmaya başladı. Dünyanın hiç bir ülkesinde bunun bir örneği yok' diyerek tiyatroya olan sevgisini de dile getirdi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz