Zerrin Özer Sahne İstanbul'da açıkladı!

Ünlü sanatçı Zerrin Özer önceki gece bir kez daha, Avrupa’nın en güzel ve en büyük gecce kulübü Sahne İstanbul’da sahne aldı.

11 Ocak 2014 15:25
Zerrin Özer Sahne İstanbul'da açıkladı!
Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özer; ‘Türkiye’nin kalbinin attığı, tüm sektörlerin kabul ettiği İstanbul’un böylesine bir müzikhole kavuşması beni çok mutlu etti. Buraya her girdiğimde kendimi Fransa’da hissediyorum. Burada sadece müşterilere değil sanatçılarla da çok ilgileniliyor. Muhteşem kulisler, her şey süper. BVS Group’a burayı eğlence ve müzik sektörüne kavuşturduğu için bir kere daha teşekkür ederim. ’ dedi.

Ünlü sanatçı yeni bir albüm çıkartacağını belirterek; ‘Yeni albümüm bir sır. Yıllardır istediğim gibi bir albüm yapıyorum. Kimseye detaylarını söylemiyorum. İki kişinin bildiği sır değildir. Sanıyorum bahara doğru çıkacak. Ardından muhteşem bir klip gelecek’ diye konuştu.


Basın toplantısından sonra sahneye çıkan Zerrin Özer; ‘Sevgi benim vazgeçemediğim bir şey, sevginin peşinden sonuna kadar giderim’ dedi.

‘Yalan’ şarkısının ardından alkış ve çığlık yağmuruna tutulan Özer seyircilere, ‘Ben sizi yerimmm’ diyerek yanıt verdi. Sanatçının bu sözleri üzerine alkışlar ve tezerrühat daha da büyüdü. Dinleyicilerinden gördüğü bu ilgiden çok memnun olan Zerrin Özer dayanamadı ve meşhur kahkahasını patlatarak mutluluğunu gösterdi.

Zerrin Özer daha sonra “Barış Ağebey’in ruhuna gitsin” diyerek Barış Manço’nun ‘Unutmadım Seni’ şarkısını söyledi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: zerrin özer , sahne istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz