Yüksel Balık ile lezzete yelken aç

'Gidenlere, hiç gelmeyenlere bir de gidip de dönmeyenlere kaldırıyorum kadehimi' dedirtecek bir mekan arıyorsanız evde bırakın tüm dertlerinizi.. Yanınızda sevdikleriniz, karşınızda güzel bir manzara, masanızda Yüksel Balık'ın muazzam tatları oldukça size derdi yasaklıyoruz!

12 Temmuz 2018 15:15
Yüksel Balık ile lezzete yelken aç
Denizden çıkan tüm yenebilir canlıların en tazesi en lezzetlisi en usulünce pişirileni deyince akla hiç kuşkusuz ''Yüksel Balık'' geliyor. Şöyle ''lezzetli' bir sohbet, derdi tasayı unutturacak bir mekan arıyorsanız burası tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.


Bu yıl 17. kez gerçekleşen "Gecce Mekan Ödülleri" geccesinde "Klasik Mekanlar" kategorisinde ödül alan Yüksel Balık, Modern ve geleneksel servisin harmanlanmış haliyle misafirlerine keyifli bir yemek sunuyor.


Bu ferah mekanın hiç kuşkusuz kendine özgü tatları gelen misafirler için oldukça iyi bir fırsat.. Yüksel Balık, mezeleri ve ara sıcakları ile balık restoranları arasında büyük fark yaratmaya devam ediyor.


Mis gibi deniz kokusu üstünde tüten taze balık çeşitleriyle bir lezzet şöleni yaşarken, şık ve ferah konseptiyle bol muhabbetli sofralara tanıklık edebilirisiniz.Yüksel Balık'ın Torikten yaptığı lakerdası ise muazzam. Tamamen farklı olan Yüksel'in lakerdasını deneyenler bilirler. Bizce bu tattan mahrum kalmayın...


Mekana ilk kez gidiyorsanız, karides salatasını mutlaka denemelisiniz. Bayılacaksınız!


Gülşen Karaağaç
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: yüksel balık , tarabya , yeşilköy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz