Yıldız Tilbe'yi Sahne İstanbul'da dinlediler!

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe önceki gecce, otoriteler tarafından Avrupa’nın en iyi gece kulübü olarak gösterilen ‘Sahne İstanbul’da tıklım tıklım bir program daha yaptı.

19 Nisan 2014 16:23
Yıldız Tilbe'yi Sahne İstanbul'da dinlediler!
‘Şivesi Sensin Aşkın’ isimli yeni albümünü geçtiğimiz hafta piyasaya çıkaran sanatçı, yaklaşık 700 kişinin doldurduğu mekanda yeni albümünün şarkılarını da söyledi. Ünlü modacı Hakan Akkaya, güzel oyuncu Gonca Vuslateri’yle birlikte Tilbe’nin şarkılarına eşlik etti.


BVS Group’a ait Sahne İstanbul’daki konuklarını kah eğlendiren, kah hüzünlendiren sanatçı, kendine has dansıyla da izleyenleri coşturdu.

Yıldız Tilbe yeni albümünün ilk klibini çekeceği şarkıyı da Sahne İstanbul’da açıkladı. Tilbe; ‘Sana Şarkı Söylerim isimli şarkıma klip çekeceğiz. İnşallah beğenmişsinizdir bu şarkımı’ dedi.

Tilbe ayrıca; ‘Dekor gibi çakılı duracağım hiç bir programa gitmeyeceğim. En az 6 şarkı söyleyebilmeliyim katıldığım programlarda, çünkü ben konuşmacı değilim! Bazı programlara gidiyorsun her yerin tutuluyor oturmaktan. Eskiden sek müzik programları olurdu. Yeni albümlerin içi dışı konuşulurdu, söz yazarlarından, orkestraya kadar. Şimdi maalesef yok böyle programlar. Şimdi alfabe gibi diziliyor konuklar. Kişi başına bir harf düşüyor, sonra program bitiveriyor’ diye konuştu.


Ünlü şarkıcı, yeni albümünün şarkılarıyla birlikte pop, arabesk ve halk müziğinin yanı sıra, Türk Müziği eserleri de seslendirdi. Sahne İstanbul’da eğlence sabahın erken saatlerine kadar devam etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz