Yıldız Tilbe Nossa Costa'da muhteşem bir gecce yaşattı

Duygulu sesi, farklı yorumu ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla milyonların sevgisini kazanan Yıldız Tilbe önceki gecce Nossa Costa’da sahne aldı.

13 Mayıs 2014 16:18
Yıldız Tilbe Nossa Costa'da muhteşem bir gecce yaşattı
Sevilen sanatçı, BVS Group’a ait Nossa Costa’da kendisini izlemeye gelen 500'ü aşkın hayranına muhteşem bir gecce yaşattı. Programında pop ve arabeskin yanı sıra, fantezi, Türk Müziği ve halk müziği eserleri de seslendiren Yıldız Tilbe, geçen ay piyasaya çıkan 17’inci albümü ‘Şivesi Sensin Aşk’ından şarkılar da söyledi.

Sahnede hayranlarıyla sohbet de eden Yıldız Tilbe, Twitter’da başına ilginç bir olay geldiğini belirterek şunları söyledi:

“Önce, Twitter’da bana yüzlerce kişi aynı mesajı yollamış zannettim, bir anlam veremedim. Kimsenin tavuğunu kışlamam da, bu kadar insanın bana aynı cümleyi yazmak için sözleşmelerini sağlayan sebep ne acaba, diye düşündüm. Kendimle şeref duyuyorum her halimle… O çocuklar bana niye öyle şeyler yazsınlar ki anlayamadım. Sanki hepsi tek elden çıkmış gibi mesajlar… Sonra beni uyardılar, yazan kişilerin hiçbiri gerçek değilmiş robot yazılımmış, çalınan profillermiş hepsi.

Aynı anda binlerce kişi adına mesaj yazan robotmuş. Yani bana robotlar saldırdı anlayacağınız. Bu robot yazılımlar parayla herhangi bir kişinin veya kurumun maşası oluyormuş. Benim kimseyle hiçbir kavgam yok. Profilleri kullanılan çocuklar masumdur. Bunu yapan kişiyi ise Allah'a havale ettim.”

Nossa Costa’da hayranlarının isteklerine de yer veren Yıldız Tilbe, 3 tarafı denizle çevrili mekanda konuklarını tam anlamıyla müziğe doyurdu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: nossa costa , yıldız tilbe

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz