Yılbaşında Londra'da olmak için 4 neden!

Yeni yıl yavaş yavaş geliyor. Bu senenin diğerlerinden farklı, daha bol eğlenceli ve macera dolu olmasını istiyorsanız işte size bir öneri: Londra! Kraliçelerin diyarı İngiltere'de Londra'nın tadını yılbaşında çıkarın.

07 Kasım 2012 14:49
Yılbaşında Londra'da olmak için 4 neden!
Havai Fişek Gösterisi

Işıklı gözyüzünü ve havai fişek gösterilerini seviyorsanız bu sene bambaşka bir tanesine tanıklık edebilirsiniz. 2012'nin ilk dakikalarında Londra semalarını kaplayacak olan ışıltılara 250.000'den fazla kişinin katılması bekleniyor.Gecce yarısından 3 saat önce izlenebilecek heryerin dolduğu Londra'da bu tür gösteriler yüzlerce evlenme teklifine şahitlik yapmaktadır. Yeni yıla girerken sevdiğinize hayatınızın sorusunu sorabilirsiniz.


Ünlü Buz Bar Partisi

Londra'da bulunan Buz Bar bu yıl "Sakin ol ve Partiye Devam" temasını taşıyor. Londra'nın tam kalbinde yer alan bu barda tamamen buzdan inşa edilmiş masalar ve sandalyelerle biraz "serin" bir yılbaşı geccesi geçirebilirsiniz. -5 derece sıcaklığa sahip barda dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Lüks Bot Partileri

Londra'daki bot turları ve partileri her zaman konuşulan bir olaydır. Ancak yılbaşı geccesi çok daha lüks yatlarla sayısız insan Thames nehri üzerinde yılın ilk dakikalarını kutlamaktadır. Hele bir de havai fişek gösterisine denk gelirseniz göreceğiniz manzarayı hayal edin! Bazı yatlarda bir kaç dans pisti, lüks restoranlar ve barlar bulunmaktadır. Londra'da muhteşem bir gecce geçirmek istiyorsanız, kesinlikle bu partileri kaçırmayın!

Londra'da Yeme-İçme Kültürü

Pek çok farklı ulusal mutfağa ev sahipliği yapan Londra, yılbaşı döneminde çok daha güzel bir atmosfere bürünmektedir. Damak zevkinize uyacak yiyecekler bulmak Londra'da hiç zor olmayacaktır. Renkli kokteyllerin, arkadaşlarla geçirilen zamanın ve değişik içkilerin keyfini çıkarabilirsiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Londra

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz