Yeşilçam'ı sahneye taşıdılar!

Yeşilçam filmlerinin siyah beyaz döneminden günümüze akıllardan çıkmayan, 7 den 70'e herkesin ilgi ve sevgiyle izlediği filmlerin ve hafızalara yer etmiş şarkıların günümüz ve yer yer mizahi yorumuyla "Yeşilçam Sahnede" izleyici skalası olarak geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlıyor.

11 Ocak 2017 20:56
Yeşilçam'ı sahneye taşıdılar!
Süheyl ve Behzat Uygur’ un oyunculuklarının yanı sıra şov ve eğlence dünyasındaki yadsınamaz başarıları yaklaşık 20 şarkılık bir repertuvarla ve canlı performansla buluşarak, "Yeşilçam Sahnede" için özel tasarlanmış kostümleri ile sahne üzerinde seyirciye keyifli dakikalar yaşatmayı hedefliyor.

Türk sinemasının en sevilen şarkılarının aralarında, mizah unsurlarının özenle yerleştirildiği bir metinle harmanlanan sahne şovunda Suheyl Uygur, Behzat Uygur, Uğur Babaürhan, Dilan Çıtak, Ömer Yılmaz‘dan oluşan oyuncu ve solist ekibine, yurt içi ve yurt dışında bir çok ödül almış müzik direktörü Serpil Günseli’nin şefliğindeki orkestra eşlik ediyor.

Nefesliler, bateri ve perküsyon, bas gitar, piyanodan oluşan orkestra ile sahne üzerinde toplam 9 kişilik ekibe arka ekranda bu şov için hazırlanmış, şov boyunca devam edecek Türk filmlerinden ve özel çekimlerden oluşan, şova renk katması amaçlı özel olarak tasarlanan bir video art gösterimi de bulunmakta.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz