Yeniköy İskele'ye demir atın!

Yeniköy İskele restoranda huzurlu yemeğin keyfine varın..

11 Temmuz 2013 10:22
Yeniköy İskele'ye demir atın!
Yeniköy iskelesinde 60 yıldır süre gelen bir balık atölyesidir, İskele restoran.

BVS Group tarafından yeniden restore edilen mekan, Yeniköy’ün tarihi vapur iskelesinin hemen yanında yer alıyor.

Gemiler, karşınızdan geçerken siz, çeşitli mezelerini, ara sıcaklarını, taze balıklarını yemenin keyfini yaşıyorsunuz. Yeniköy İskele restoranın en önemli özelliği de özgün ve kendine has mezeleri.

Yakın çevre çalışanları için hazırladıkları menülerin fiyatları hem makul hem de dopdolu. Yemek yemeyi keyif haline dönüştürmek isteyenler için mükemmel bir seçim olacaktır.

Boğaz'a adeta bir balkon olan Yeniköy İskele restoran, tarih kokan geçmişiyle alternatifi pek fazla olmayan bir yer. Ailenizle, dostlarınızla gidebileceğiniz ve iş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz huzur veren bir mekan.

Yeniköy İskele restoranda haftanın her günü brunch da var. Balıkçıda kahvaltı yapılmaz demeden önce Yeniköy İskele'ye bir sabah uğrayın. Gazetenizi okuyup, serpme kahvaltınızı yaparken martıları da unutmayın.Detaylar için tıklayınız..


Özlem Sucu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz