Yazı bitirmeden Elio Sedef plajının keyfine varın

Sunduğu plaj keyfi ile misafirlerine bu yaz hem doğanın güzelliğini hem de birbirinden enfes lezzetlerini sunan Elio Sedef, ayrıcaAkdeniz ve Ege sahillerini İstanbul’a taşıyor

20 Ağustos 2013 13:32
Yazı bitirmeden Elio Sedef plajının keyfine varın
Elio Sedef, bu hafta sonu 2013’te Hırvatistan'da gerçekleştirilen, Avrupa'nın en iyi plaj festivali ünvanı alan ‘TheGarden Festival'de sahne alan ilk Türk DJ olan Orkun Bozdemir’i ve İstanbul gece hayatının vazgeçilmez isimlerindenDJ GadiMitrani’yi ağırlıyor.

Marmara Denizi’nin en güzel adalarından biri olanSedef Adası’nda hizmet veren, yenilenen dekorasyonu ve menüsüyle yaz sezonuna hızlı giriş yapan Elio Sedef, misafirleri için muhteşem bir plaj keyfi de sunuyor. Kendi iskelesinde 20 kişilik bar ve 50 kişilik güneşlenme imkanı sunan Elio Sedef, akşamları 100 misafirine iskele üstünde, 200 misafirine ise üst kısımda bulunan restoran bölümünde yemek servisi veriyor. Buna ek olarak bar ve lounge bölümleri, ormanlık alanın içinde bulunan localar da ek alternatifler yaratıyor.

Sedef Adası’nda müzikli geceler

Alışılmışın dışında tatları, manzarası, keyifli müzikleri ile Elio Sedef, Sedef Adası’nda konuklarına beklentilerden fazlasını sunuyor… 23 Ağustos Cuma akşamı keyifli sahne performansıyla büyük beğeni toplayan Özlem Yüksek & Sergi, Elio Sedef’te muhteşem bir akşama imza atıyor.

Hafta sonları ise DJ performansları ile Akdeniz ve Ege sahillerini İstanbul’a taşıyan Elio Sedef, 24 Ağustos Cumartesi günü beachparty’deİstanbul'un en yoğun takvime sahip DJ'lerinden biri olarak verdiği çok sayıda festival ve sayısız kulüp performansı Orkun Bozdemir’i, 25 Ağustos Pazar günü ise partilerin vazgeçilmez isimlerinden DJ GadiMitrani’yi ağırlıyor.Elio Sedef’e ulaşmak çok kolay

Elio Sedef, özel tekneleri ile gelen misafirleri için demirleme alanı ve kendisine ait iskelesinde teknelere kolay ulaşım imkanı sunduğu gibi; Kartal ve Adalar’dan da ulaşım sağlıyor. Elio Sedef kendi bünyesindeki shuttleimkanı ile misafirlerin adaya kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Shuttle saatlerine ise http://www.eliosedef.com/ sayfasından ulaşılabiliyor.


Rezervasyon: 0 530 825 01 07-0 216 382 48 84
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Elio Sedef

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz