Wepublic'te festival tadında bir hafta sonu

Farklı mimari tasarımı, Türkiye’de ilk kez satışa sunulan özel markaları ve gülümseten sürprizleriyle WEPUBLIC, açılış ayına özel etkinliklerle ziyaretçileriyle buluşacak. 23-25 Eylül hafta sonunda WEPUBLIC, konserler ve eğlence dolu aktivitelere ev sahipliği yapacak.

24 Eylül 2016 09:03
Wepublic'te festival tadında bir hafta sonu
Rahat yaşam anlayışını; sunduğu yeni nesil alışveriş deneyimi ile birleştirerek öncelikle kapısından giren herkesin mutlu olması hedefiyle 1 Eylül’de kapılarını açan WEPUBLIC, açılış ayına özel etkinliklerle eğlenceli dünyasına yeni renkler katmaya hazırlanıyor. Akmerkez’e yeni bir soluk getiren WEPUBLIC, 23-25 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek etkinliklerle misafirlerini bir kez daha şaşırtacak ve eğlenceli bir hafta sonu yaşatacak.

24 Eylül Cumartesi günü Balkan ve Anadolu halk müzikleri ile ünlü rock gruplarının ünlü bestelerini cover’layan Luxus, WEPUBLIC ziyaretçileri ile buluşacak. Acayip Şeyler, Bi' Lareya ve Hunim Başımda albümleri ile dikkati çeken, blues dinleyicilerinin de yakından tanıdığı grup, en sevilen özgün ve cover parçalarını WEPUBLIC sahnesinde seslendirecek. Aynı gün illüstratör Gamze Yalçın, ‘WEPUBLIC’te Bir Gün’ konulu çizimiyle, gün boyu canlı sanat performansı sergileyecek.

WEPUBLIC’te müzik Pazar günü de DJ performansları ile devam edecek. Müzik ve eğlence dolu 3 gün boyunca ‘contact juggling’ ve cumartesi günü makyaj etkinlikleri de WEPUBLIC’i renklendirecek.

WEPUBLIC’te karnaval dolu hafta sonu; erkek, kadın kozmetik ve aksesuar, kadın hazır giyim ve kadın ayakkabı - home alanlarında devam edecek. WEPUBLIC’te her departmandaki sürprizler sıra dışı bir deneyim vaad ediyor. Mağazanın tüm katlarını baştan aşağı dolaşan kaydırak Wuhuu, kolonlar arasından akıcı bir geçiş sağlayan neon ışıklı arklar, gerçek boyutta bir zürafa ve gün ışığını WEPUBLIC renkleriyle içeri yansıtan ‘skylight’ tavan ise bu karnavalın renkleri olarak her zamanki yerlerini alacak.


24 Eylül Cumartesi

13.00-19.00 Contact Juggling Performansı

13:00-18:00 Kozmetik Katında Yüz Boyama ve Makyöz Uygulaması

13:00-19:00 Gamze Yalçın’la Wepublic'te Bir Günü Anlatan Tuval Boyama Etkinliği

15:00-15.30 Perküsyon Performansı

16.00-17.30 Luxus Canlı Müzik

17:00-17.30 Perküsyon Performansı

19:00-19.30 Perküsyon Performansı

25 Eylül Pazar

15.00-18.00 DJ Murat Tokuz Lounge
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: wepublic , akmerkez

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz