Ünlüler Zorlu Center'da!

Cemiyet hayatının ünlü isimleri Zorlu Center'da alışveriş yaparken görüntülendi..

01 Nisan 2016 17:32
Ünlüler Zorlu Center'da!
BENGÜ

ARKADAŞLARI İLE BULUŞTU

Güzel şarkıcı Bengü, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'ndeydi. Yakın dostları ile bir restoranda buluşan Bengü, akşam saatlerine kadar arkadaşları ile bol bol sohbet edip, hasret giderdi. Hayranları ile bol bol fotoğraf çektiren Bengü'ye, ilgi bir hayli yoğundu.EMEL AYAYDIN

SİPARİŞLERİNİ ALDI

Cemiyet hayatının gözde simalarından Emel Ayaydın, geçtiğimiz gün önceden verdiği siparişlerini almak için Zorlu Alışveriş Merkezi'ne geldi. Önceden siparişini verdiği ürünleri mağazaya gelip alan Emel Hanım, daha sonra özel aracı ile alışveriş merkezinden ayrıldı.

YELDA TİFTİK

YENİ SEZON ALIŞVERİŞİ

Cemiyet hayatının ünlü simalarından Yelda Tiftik, geçtiğimiz gün alışveriş yapmak için Zorlu Alışveriş Merkezi'ne geldi. Mağazaları gezen Yelda Hanım, kendine kıyafet satın aldı. Daha sonra arkadaşları ile bir kafe de buluşan Yelda Hanım, kahveler eşliğinde arkadaşları ile sohbet etti.

ZARA

ALIŞVERİŞ TURUNDA

Zara, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektifimize yansıyan isimler arasındaydı. Yalnız geldiği alışveriş merkezinde alışveriş turu yapan Zara Hanım'ın keyifli hali dikkatlerden kaçmadı.


HEVES EKİNCİ

DOST MUHABBETİ

Cemiyet hayatının zarif hanımlarından Heves Ekinci, yakın dostları ile hasret gidermek için Zorlu Alışveriş Merkezi'ne geldi. Arkadaşları ile bir kafede buluşan Heves Hanım, arkadaşları ile akşam saatlerine kadar hem sohbet etti, hem de hasret giderdi.

BURCU ESMERSOY

KAHVALTI KEYFİ

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, geçtiğimiz gün geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Sabah erken saatlerde geldiği alışveriş merkezinde kısa süreliğine mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Esmersoy, alışveriş sonrasında yakın arkadaşı olan Tolga Sezgin ile kahvaltıda buluştu. Burcu Esmersoy'un keyifili hali ise dikkatlerden kaçmadı.
ARZU SABANCI

MAĞAZA KONTROLÜ

Cemiyet hayatının güzel ve zarif isimlerinden Arzu Sabancı, önceki gün geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Öncelikle kendi mağazası olan Pinko'ya uğrayıp burada çalışanlardan bilgi alıp müşterilerle yakından ilgilenen Arzu hanım, daha sonra Beymen'e uğrayıp evi için eşya baktı.

EBRU AKEL

KAHVE KEYFİ

Başarılı sunucu Ebru Akel, önceki gün yakın arkadaşı ile geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıyan ünlüler arasındaydı. Kız arkadaşı ile geldiği alışveriş merkezinde mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Akel, alışveriş sonrasında Apple store uğrayarak burada telefonuna kılıf baktı. Ebru Akel, kız arkadaşı ile günün yorgunluğunu atmak için bir restorana geçip burada kahve içip sohbet etti.

SELMA ERGEÇ

KIZIMI KUCAĞIMA ALMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

Güzel oyuncu Selma Ergeç, geçtiğimiz gün annesi ile geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Yakın zamanda bir kız çocuğu annesi olacak olan Ergeç, son hazırlıkları için alışverişe çıktığını söyledi. Doğuma günler kala duygularını paylaşan Ergeç şöyle konuştu; ''Arkadaşlar muhteşem bir duygu, kızımı kucağıma alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum'' dedi.


BEGÜM ŞEN - SİNEM AYAN

YAKIN ARKADAŞLARIN ALIŞVERİŞ TURU

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Begüm Şen, geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Sinem Ayan, ile geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'ndeydi. Yakın arkadaşı Sinem hanım ile geldiği alışveriş merkezinde öncelikle Beymen'e uğrayıp alışveriş yapan Begüm hanım, alışveriş sonrasında bir restorana geçerek yakın arkadaşı ile koyu sohbete daldılar.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Zorlu Center , bengü , burcu esmersoy , zara

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz