Tuzla bölgesinde inanılmaz zarif ve elegant bir restaurant: Dodo Marin Balık

Dodo Marin'de balıklar günlük olarak geliyor ve mevsiminde size taze olarak sunuluyor, ayrıca günde yirmi çeşit balık bulunuyor. Ortalama otuz çeşit soğuk meze, yine otuz çeşit civarında da ara sıcak sunuluyor.

23 Mart 2018 11:25
Tuzla bölgesinde inanılmaz zarif ve elegant bir restaurant: Dodo Marin Balık
Dodo Marin'de Yunan peynirleri ve Yunan mezelerinden, Ermeni pilakisine, Girit ezmeden lakerdaya kadar aradığınız her mezeyi bulabilirsiniz.


Benim size ara sıcaklardan size önerilerim, soğuk odada hamuru bekletildikten sonra içine balık ve deniz mahsülleri koyulan balıklı deniz mahsüllü börek, beyaz jumbo karides, kalamar ve simit ve başka bir yerde bulamayacağınız balıklı krep.Soğuk mezelerden ise bütün bir gün boyunca kısık ateşte pişirilen Ermeni pilakisi, ahtapot, 4,5 kg ağırlığındaki toriklerden yapılan lakerda ve girit ezme'yi mutlaka deneyin, pişman olmayacaksınız.


Dodo Marin'de günbatımını izleyebileceğiniz bir iskele de bulunuyor.


Bu özel iskelede, şık bir akşam yemeği günbatımı eşliğinde çok farklı bir ambiyansa dönüşüyor, aşık olacaksınız...


Boydan boya deniz ve günbatımı manzarası, günlük olarak taze sunulan balıkları ve eşsiz mezeleri, sizi kocaman gülümsemesiyle karşılayan Dodo Marin'in gözbebeği şefi Abdullah Tunç sayesinde Dodo Marin'den mutlu ayrılacaksınız.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Dodo Marin Balık

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz