Türkiye’nin starları bayramda Cratos Premium’da

Cratos Premium Hotel, zengin programı ile bayram tatiline de damgasını vuracak.

12 Ekim 2013 11:49
Türkiye’nin starları bayramda Cratos Premium’da
Yılboyu süren konser organizasyonları ve hizmet kalitesi ile sadece ada halkının değil, turistlerin de ilgi odağı haline gelen adanın ilk ve tek premium oteli Cratos Premium Hotel, zengin programı ile bayram tatiline de damgasını vuracak. Türkiye’nin önde gelen sanatçıları sevenleri ile bu bayramı Cratos Premium Otel’de karşılayacak.

4 GECE 4 YILDIZ CRATOS PREMIUM’DA

Açıldığı günden bu yana yaptığı organizasyonlarla adını duyuran ve Türkiye ve dünya yıldızlarını ada halkı ve turistlerle buluşturan Cratos Premium Hotel, geleneği bozmayarak bu bayram da dolu dolu bir programa imza atacak. Türkiye’nin en güçlü isimlerinin yer alacağı ve hemen hemen her gün bir eğlencenin olduğu Cratos Premium’da bayram programı; 15 Ekim Bayramın 1. günü Türkiye’nin önemli ud virtiözü ve bestecisi Coşkun Sabah’ın muhteşem sahnesi ile başlayacak. 16 Ekim Bayramın 2. Günü Türk Halk Müziğin ustası, ‘İyi bayramlar’
sloganı ve seyirciye olan samimi ilgisi ile tanınan ünlü sanatçı Soner Olgun konseri, 17 Ekim Bayramın 3. Günü Cratos Premium Otel’in vazgeçilmezi Serdar Ortaç, 18 Ekim Bayramın 4. Günü ise Candan Erçetin’in muhteşem sesi ve dev orkestrası ile unutulmaz bir geceye imza atacak.

EĞLENCE BİTMEYECEK!

Cratos Premium Otel’in en büyülü ve gözde mekanı Golden Cage’de de bayrama damgasını vurmaya hazırlanıyor. . 17 Ekim Bayram’ın 4. Gün Serdar Ortaç orkestrasının vazgeçilmez ismi Trompet Merih ve Perküsyon Tai muhteşem performansı ile göz doldurmaya dolduracak.18 Ekim Bayramın 4. Günü ise ünlü futbolcu Ümit Karan ikinci defa Dj kabinine girecek ve en sevdiği yerli-yabancı şarkıları arka arkaya çalacak.İstanbul'da Frame adında bir gece klubü olan ve zaman zaman dj kabinine geçip yılın en hit şarkılarını çalan ünlü futbolcu kendi klubü dışında ikinci kez Golden Cage’in muhteşem atmosferinde full time Dj'lik yapacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Cratos Premium Hotel , bayram

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz