Türkiye’nin ilk gastronomi ajansı “Gastronomista” kuruldu!

Marka ihtiyaçlarına yönelik kreatif çözümler üreten ve bu süreci minimalist çizgisinden ayrılmadan sürdüren yeni nesil reklam ajansı Minimalista, reklamcılık sektöründeki önemli bir açığı tespit ederek kreatif reklamcılık hizmeti veren yeni tematik ajansını “Gastronomista”adı altında kurduğunu duyurdu. Sadece yiyecek içecek alanında faaliyet gösteren şirketlere yönelik hizmet verecek olan “Gastronomista” Reklam Ajansı, zincirden butiğe tüm restoran ve lokantalar için odaklanmış bir altyapıya sahip. “Gastronomista” ile gıda pazarlaması alanında uzmanlaşmış, sektöre ve dinamiklere hakim, güçlü bir ekiple çalışma avantajı sağlanıyor.

19 Haziran 2017 15:07
Türkiye’nin ilk gastronomi ajansı “Gastronomista” kuruldu!
Minimalista,yenilikçi tematik ajansı “Gastronomista” ile sektöre lezzetli bir tat getiriyor.

Dinamik ekibi ve hızla büyüyen portföyü ile göze çarpan Minimalista,sunduğu kreatif çözümlerile sektöre yenilikler getirmeye devam ediyor. Türkiye’de bir ilke imza atarak yiyecek & içecek üretimi, satışı, dağıtımı yapan firmalar ile malzeme üreticileri, restoranlar, oteller, organizasyon şirketleri, gastronomi eğitimi veren kurum ve kuruluşlar gibi kendini lezzetle ifade etmesi gereken tüm firmalara hizmet vermeye yönelik olarak kurduğu “Gastronomista” ile sektöründeki reklamcılık anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

Neden sadece gastronomi alanı?

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Minimalista’nın Ajans Başkanı Bengühan Bora, yeni ajansları ile sektöre taze bir soluk getirdiklerine dikkat çekti. Bora,“Minimalista olarak sektörün ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, dünyada ve Türkiye’de sektör bazında yapılan işleri ve kreatif çalışmaları süzgeçten geçirerek,çalıştığımız markalar için en doğru yol haritalarını çiziyoruz.

Gıda, hızla büyüyen ve gelişen bir sektör. Yapılan araştırmalara göre tüketicilerin gıda kreatiflerine verdikleri tepkiler, ürün ve hizmet kreatiflerine verdikleri tepkilerden farklı. Bu da genel geçer reklamcılık prensiplerinin gıda reklamcılığında yetersiz kalabileceğini gösteriyor. Biz bu ihtiyacı, gıda sektöründe yıllardır süregelen tecrübelerimizden yola çıkarak tespit ettik. Bu alanda çalıştığımız bir çok marka bulunuyor. Kendileriyle yaptığımız toplantılarda, sadece gıda sektörüne özel hizmet verecek olan “tematik kreatif bir ajans” fikrine yönelik son derece olumlu geri dönüşler aldık. Bu olumlu tepkilerden yola çıkarak “Gastronomista” reklam ajansını kurma kararını aldık. Bu alanda iddalıyız çok güzel işler başaracağımıza inanıyoruz.”dedi.

www.gastronomista.com.tr, www.facebook.com/gastronomistacreativeinstagram.com/gastronomista_creative
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Minimalista , Bengühan Bora

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz