Türkiye'nin ilk "Döner Perküsyon" ustaları KasapDöner'de!

Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner, yine sıra dışı bir işe imza attı. Ünlü perküsyon sanatçısı Gencer Savaş ile çalışan KasapDöner, son yılların en renkli reklamını ortaya çıkardı.

12 Nisan 2017 10:00
Türkiye'nin ilk "Döner Perküsyon" ustaları KasapDöner'de!
“Dönerde global bir marka yaratmak” hedefiyle ilerleyen Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner yine sıra dışı bir çalışmayla dikkat çekti. Yeni reklam filminin çekimleri için ünlü perküsyon sanatçısı Gencer Savaş ve Onedio.com’un yönetmeni Tuğrul Uğur ile çalışan firma, son yılların en çok ses getirecek reklam filmlerinden birine imza attı.

VIDEO için tıklayın...

EN LEZZETLİ PERKÜSYON!

Tüm hazırlık organizasyonları Decibel Organizasyon tarafından gerçekleştirilen ve KasapDöner Beşiktaş şubesinde toplam 24 saatlik bir çalışmayla çekilen reklam filminde Genel Müdür Bahar Özürün’den şube çalışanlarına kadar tüm ekip yer alırken, çekim öncesinde reklam filminde rol alacak olan ekibe bizzat Savaş tarafından bir atölye çalışması ile perküsyon eğitimi verildi. Çekim sırasında KasapDöner Beşiktaş şubesindeki mutfak eşyaları, hatta pişen etler bile perküsyon enstrümanı olarak kullanıldı. Saksafon, bağlama ve elektrogitarın harmanlandığı; reklam için Savaş tarafından özel olarak düzenlenen müzik büyük beğeni toplarken detayları titizlikle hazırlanan filmin miks, kurgu ve mastering işleri ise İngiltere’de yapıldı.

“BİZ ÇOK EĞLENDİK, UMARIM İZLEYENLER DE EĞLENİR”

Yeni reklam filmi ile ilgili olarak konuşan Global Restoran Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü Bahar Özürün, yeni reklam filmi için biraz yaratıcı, eğlenceli ve sıra dışı bir şeyler yapmak istediklerini belirterek, "Böyle bir fikir ortaya çıktığında hepimiz hem büyük bir sevinç, hem de heyecan duyduk. Çekimler sırasında da, çekilen görüntüleri izlerken de ekip olarak çok eğlendik. Ümit ediyorum izleyenler de bizim kadar eğlenirler" dedi.

Türkiye standartlarının üzerinde bir iş çıkardığımıza inanıyorum diyen Özürün, "Bu süreçte özveriyle çalışan tüm ekibimize de teşekkür ederim. Bu alanda bundan sonraki hedefimiz ise tüm KasapDöner şubelerindeki personele Gencer Savaş tarafından perküsyon eğitimi verilmesi ve bize özgü ritmlerin şubelerimizde personelimiz ve misafirlerimiz tarafından çalınması olacak. Bundaki amacımız ise hem personelimizin motivsyonunun artırılması, hem de gelen misafirlerimizin güzel vakit geçirmesi. Reklam filmimizi bu projemizin müjdecisi olarak nitelendirebiliriz" diye konuştu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: kasapdöner , döner perküsyon

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz