Türk Pop-Rock Müziğinin efsane ismi Seyyal Taner Frankie İstanbul Sahnesi'nde...

Frankie Istanbul’un zamana meydan okuyanlardan hayatın değerini bilenlere armağan ettiği “Timeless Moments”, Türk pop-rock müziğinin efsane ismi Seyyal Taner’i,30 Nisan Pazar akşamı ağırlıyor.

26 Nisan 2017 12:36
Türk Pop-Rock Müziğinin efsane ismi Seyyal Taner Frankie İstanbul Sahnesi'nde...
Frankie Istanbul’un, sanatçı, müzik, mekan, menü ve şaraplar ile “zamansız” konsepti üzerine kurulan gelenekselleşen Timeless Moments geceleri, 30 Nisan Pazar akşamı Seyyal Taner’i misafir ediyor.

Sesi, şarkı söyleme stili, kendine özgü dansı ve görsel şovlarıyla Seyyal Taner; Türk pop müziğinde yeni bir dönem başlatarak, sahnelerin kuralını bozmuştur. Sadece sesiyle değil, güzelliği ve ilginç kıyafetleriyle de Türk popunda her zaman dikkatleri üzerine çeken ve asi, sıradışı ve cesur tavırlarıyla taklit edilemez bir pop ikonuna dönüşen Seyyal Taner, saat 22.00’den itibaren bir döneme imza atan şarkıları “Naciye”, “Son Verdim Kalbimin İşine”, “Alladı Pulladı”, “Gülme Komşuna”, “Şiirimin Dili” gibi yıllardır hafızalardan silinmeyen şarkıları Frankie sahnesinde seslendirecek olan Seyyal Taner, sevenleri ile buluşarak unutulmaz bir geceye imza atacak.

İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklarımızı, 30 Nisan Pazar akşamı Frankie Istanbul’a bekliyoruz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Frankie , Seyyal Taner ,

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz