TUBORG GOLD % 100 MALT ADAM GİBİ BİRA

Adam Gibi Bira'yı diğerlerinden ayıran lezzeti; içeriğinden, üretim sürecindeki sabır ve bira yapımına duyulan aşktan gelir.

26 Aralık 2012 09:51
TUBORG GOLD % 100 MALT ADAM GİBİ BİRA
Bize göre adam gibi bira, dünyanın seçkin arpalarından üretilmiş, %100 malttan yapılan biradır. Adam Gibi Bira’nın formülü, doğanın ta kendisindedir… En yalın haliyle biranın tanımıdır… %100 Malt, Su, Şerbetçiotu ve Maya.

Adam gibi bira saflığa önem veren, içine şeker katılmamış, üretimi için sabredilen biradır. Tek fabrikada, tek kaynak suyundan üretilerek kalitede istikrarı yakalamış adam gibi bira, Kars’ta da İstanbul’da da, yazın da kışın da aynı tada sahip olan bir biradır.

Adam gibi bira aynı özeni ve kaliteyi hem şişesinde, hem kutusunda hem de fıçısında sunan ve %100 malt birayı tüketicilerle buluşturan biradır. Adam Gibi Bira'yı diğerlerinden ayıran lezzeti; içeriğinden, üretim sürecindeki sabır ve bira yapımına duyulan aşktan gelir.

Tuborg’a göre de adam gibi bira olmanın başka yolu yoktur. 'Adam Gibi Bira’ Tuborg Gold için; sabırla, titizlikle, tutkuyla ve aşkla yaratılan video Facebook sayfasında yayındadır, mutlaka izleyin!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Tuborg Gold , %100 Malt , Adam gibi bira

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz