Toyota ve Big Chefs işbirliği ile "Toyota Hibrit Lezzetleri"

Hibrit teknolojisini geniş kitlelere tanıtmak ve farkındalık yaratmak amacıyla 2015 yılını “hibrit yılı” ilan eden Toyota, ilk ortak çalışmasını Big Chefs Cafe ve Brasserie zinciri ile gerçekleştirdi. Toyota ve Big Chefs, farklı tatların biraraya getirerek oluşturdukları “Toyota Hibrit Mönü” ile Türkiye’de bir ilke imza atıyorlar.

11 Nisan 2015 10:26
Toyota ve Big Chefs işbirliği ile "Toyota Hibrit Lezzetleri"
Hibrit mantığını insanların hayatına devrim niteliğinde bir teknoloji olarak getiren Toyota’nın bu kavramı şimdi farklı alanlara da taşınıyor. Yaşamda farklılıkların birleşmesi ile çeşitlilik, zenginlik sağlanırken, Amerika ve Avrupa da farklı lezzetleri bir araya getirerek oluşturulan hibrit yemekler büyük ilgi görüyor. Toyota, Big Chefs Cafe işbirliği ile bu yeniliği Türkiye’ye de taşıdı. Etiler, Ataşehir, Göktürk, Tarabya ve Anadolu Hisarı Big Chefs mönülerinde Haziran ayının ilk yarısına kadar “Toyota Hybrid Lezzetleri” adı altında hibrit yemekler yer alacak. “Toyota Hibrit Mönü”de pizza ve hamburgeri birleştiren Pizzaburger, levrek ve kumkuat tadını mercimek salatasıyla tek tabakta sunan Kağıtta Kumkuatlı Levrek ve Blueberry ve Mozeralla Peynirli Künefe gibi birbiriyle harmanlanan lezzetler bulunuyor.


Parmesanlı Akdeniz yeşillikleriyle sunulan “Pizzaburger” hem pizzanın hem de hamburgerin cazibesini deneme fırsatını yaratıyor. Pizza ekmeği, burger köfte, cheddar peyniri, domates, kornişon turşu ve cheddar sosun enfes bir tat verdiği Pizzaburger, Big Chefs mönülerindeki “Toyota Hybrid Lezzetleri” arasındaki yerini alıyor.


Mönüde yer alan bir diğer lezzet ise Kağıtta Kumkuatlı Levrek. Izgara sebzeler, taze soğan, fesleğen, kekik ve kumkuat ile fırınlanmış levrek, beluga mercimekli salata ile servis ediliyor.


Geleneksel Türk kadayıfıyla hazırlanan künefenin hibrit versiyonunu denemek isterseniz Blueberry ve mozerella peynirli künefe pişman olmayacağınız bir deneyim sunuyor. Vanilyalı dondurma ile sunulan Blueberry ve mozerella peynirli künefe daha önce hiç tatmadığınız bir lezzeti keyfe dönüştürmek için ideal.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Big Chefs , toyota hibrit mönü

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz