The Istanbul Edition ESPA’dan kışa özel

Bitkisel özler, esansiyel yağlar ve zengin içeriklere sahip, uzman ESPA terapistleri tarafından uygulanan, cilt ve vücut bakımları, kişiye özel diyet uygulamaları ile güneş ışınlarının zararlı etkilerinden arının, kışın zorlu şartlarına hazırlanın..

21 Kasım 2014 09:36
The Istanbul Edition ESPA’dan kışa özel
Susuz kalmış, yorgun ciltler için, ESPA nemlendirici bakım; kolay kızaran ve tahriş olan ciltler için, ESPA hassas cilt bakımı; güneş, stres ve uykusuzluk nedeniyle cansızlaşan, mat ve solgun ciltler için ESPA canlandırıcı cilt bakım sayesinde cildinizin ihtiyacı olan nemin, canlılığın ve parlaklığın geri gelmesi aynı zamanda da yaşlanma etkilerinin ortadan kalkmasında ESPA bakımlarının etkisine kulak verin..


Daha iyi sonuç almak için sadece cilt üzerindeki olumsuz etkileri ortadan kaldırmak yeterli değildir. Eş zamanlı olarak vücudun atık maddelerden ve toksinlerden arındırılması da gerekir. Hava sıcaklıklarının azaldığı, çeşitli hastalıkların ve enfeksiyonların sıklıkla görüldüğü, stresli çalışma ve yaşam temposunun yaşandığı kış aylarında, vücudun mevsime sağlıklı şekilde adapte olabilmesi için destekleyici uygulamalar önerilmektedir. Vücut direncini arttıran, enerji veren besinlerden seçimler yapılarak ilgili uzmanları tarafından tamamen kişiye özel oluşturulan beslenme programları hem bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine katkı sağlayacak hem de bedensel ve zihinsel bir arınma fırsatı yaratacaktır.


Palmali Turizm Grubu bünyesinde faliyet gösteren Levent’te bulunan The Istanbul EDITION ESPA’da ve Bodrum Yalıkavak’ta Palmarina Bodrum Spa & Fitness ESPA bünyesinde uygulanan kişiye özel diyet programları, cilt ve vücut bakımları; alanlarında uzmanlar tarafından detaylıca planlanıyor.


Yaz bitiminde, güneş ışınlarının yorduğu ve neminin azalmasına sebep olduğu vücudunuzdaki ölü deriyi giderme, yosunlar ve deniz çamurları gibi yine doğal ürünler ile toksinlerden arındırma, kalabalık ve yoğun tatil günlerinden sonra, zihni dinlendiren ESPA’ya özel masajlar sayesinde cildiniz canlanıp yenilenirken, tüm yorgunluğunuzu atmak için ESPA terapistlerinin sihirli ellerine kendinizi bırakabilirsiniz. Alanlarında uzman olan terapistler tarafından tamamen doğal ve yüksek kalitedeki ESPA ürünleri ile gerçekleştirilen cilt ve vücut bakımları tamamen kişiye özel ve eşsiz bir deneyim vaad ediyor.


ESPA bakımları içerisinde toksin arındırma ile ilgili olanlar, tüm vücudunuzu yenileyip uyararak, fazla kilolarınızdan ve istenmeyen görüntü bozukluklarından sizleri kurtarıyor. Kış ayları için ideal olan, kişiye özel ESPA diyet hizmetleri sayesinde fazla kilolar yok olurken, ESPA’nın fitness merkezlerindeki deneyimli hocaların kişiye özel dersleri sayesinde sonhabar ve kış aylarına girerken de formda kalmak mümkün..

Kışa özel kampanya

Ailesini, arkadaşlarını ve kendisini fit ve sağlıklı bir kışa hazırlamak isteyenle 14 Kasım’dan itibaren geçerli olmak üzere, Kasım- Aralık boyunca ESPA üyelerine %20, üye olmayanlara da %10 oranında hediye çeki indirim olanağı sunuyor. Fitness merkezlerine üye olunduğunda, aileden 2. kişiye üyelik ücretinde ve alınacak tüm bakımlar ve masajlarda %25 indirim hakkı veriliyor.The Istanbul EDITION ESPA Rezervasyon için: 0 212 317 77 17
The Istanbul EDITION, Levent Mh., Büyükdere Cd No:136, Beşiktaş


Palmarina Bodrum Spa & Fitness Rezervasyon için: 0 252 385 44 84
PALMARINA Bodrum, Çökertme Cad. Yalıkavak, 48990 Bodrum, Muğla / TURKEY
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz