Su Soley 19 Ekim'de yeniden Bleu Lounge sahnesinde!

Soul, Rock ve Caz müziğinin güzel sesi Su Soley etkileyici canlı müzik performansı ile 19 Ekim’de bir kez daha The Ritz-Carlton, İstanbul Bleu Lounge sahnesinde...

11 Ekim 2017 15:14
Su Soley 19 Ekim'de yeniden Bleu Lounge sahnesinde!
İstanbul’un en güzel manzarasını izleyebileceğiniz mekAnlarından The Ritz-Carlton, İstanbul, Bleu Lounge teras bar, eşsiz lezzetlerinin yanı sıra gerçek bir müzikal ziyafet çekmek isteyenleri 19 Ekim’de enerjisiyle büyük beğeni toplayan Su Soley performansına davet ediyor.

İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca yabancı sözlü cover'lardan oluşan repertuvarında caz, Latin caz, funk, soul, pop rock, rock şarkıları ve kendi bestelerini de seslendiren Su Soley, The Ritz-Carlton Bleu Lounge’ta beğenilen canlı akustik müzik performansı ile tekrar sahne alacak.

2016 yılında İskender Paydaş prodüktörlüğünde hazırladığı “Müebbet Hayalet” isimli çalışmasının ardından, sonbaharda çıkarmayı planladığı albümünden de en yeni şarkılarını ilk defa seslendirecek olan Su Soley, müzik tutkunlarını The Ritz-Carlton, İstanbul’un muhteşem terasında buluşmaya bekliyor.


The Ritz-Carlton, İstanbul Bleu Lounge, kendine özgü kokteylleri, Türk ve dünya mutfağından esinlenen eşsiz menüsüyle lezzet şöleni sunmasının yanı sıra her ay uluslararası ve Türk beğenilen sanatçı ve grupların konserleri ile ilgi görmeye devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi ve Rezervasyon için: 0212 334 41 88

Konser tarihi ve saati: 19 Ekim Salı saat: 22:00

Kişi başı: 65 TL

Adres: The Ritz-Carlton, Istanbul Süzer Plaza, Elmadağ, 34367 Şişli

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz