Sömestr Kartalkaya'da geçti

2 haftalık yarıyıl tatili boyunca kayak severler Kartalkaya'ya yoğun ilgi gösterdi.

09 Şubat 2015 11:26
Sömestr Kartalkaya'da geçti
Kartalkaya Kaya Palazzo Otel ve Dorukkaya Otel’ de çocukları ile tatil yapan aileler tarafından tamamen dolduruldu.

İş adamı Emre Kip, televizyoncu eşi Ebru Kip, oğulları Eren ve Efe ile birlikte Kartalkaya Kaya Palazzo'da tatil yaptı. Ebru - Emre ve Eren Kip beraber kayak yaparken, küçük Efe Kip onları dadısıyla izledi. Emre Kip, "Kartalkaya çok güzel bir yer. İyi bir tatil oldu. Bizim hepimizin adı e'yle başlıyor. Hepimiz e'yiz" dedi.


Tek başına öğreniyor

Eski Türkiye güzeli Tuğba Melis Türk, Kartalkaya Kaya Palazzo ‘da kız arkadaşlarıyla birlikte hafta sonu tatili yaptı. Kız arkadaşlarıyla tatil yapan Türk, tek başına snowboard yaptı. Ünlü manken, kayarken birkaç kez düşse de yeniden ayağa kalkıp kaymaya devam etti. Dizilerde oyunculuk yapan Tuğba Melis Türk," Birkaç teklif var bakacağım. Uygun rol olursa oynamayı ben de istiyorum" diye konuştu.


"Yöneticilik olabilir"

Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük'ün oğlu Cenk Küçük, yakın arkadaşı Alp Göksel'e haftasonu Kartalkaya Kaya Palazzo’daydı. Kayak yapan ikili, DropLounge'da işletmeci Erkan Ünal'la sohbet etti. Arkadaşı Alp Göksel'in doğum gününü kutlamak ve tatil yapmak için Kartalkaya Kaya Palazzo’yu tercih ettiklerini dile getiren Küçük, "Fenerbahçe bizim hayatımız için çok önemli. İleride yöneticilik elbette yapabilirim" şeklinde konuştu.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kartalkaya Kaya Palazzo

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz