Sibel Can Günay' da İbrahim Tatlıses' i alkışlattı..

'Alkışlarınızı İbrahim Tatlıses için rica ediyorum.' 'Onu öyle çok seviyorum ki.. Allah ona şifa versin güç kuvvet versin.Onun yeri dolmadı ve dolmayacak.İnşallah iyileşecek ve müziğe geri dönecek!'

23 Aralık 2013 10:13
Sibel Can Günay' da İbrahim Tatlıses' i alkışlattı..
İstanbul’un tek gazinosu, en nezih eğlence mekanı Günay Restaurant’ta önceki gecce bir kez daha Sibel Can fırtınası esti. Ünlü şarkıcı, Miami tatili dönüşü ikinci kez Günay’da hayranlarıyla buluştu. Ve tam 3 saat boyunca hem şarkı söyledi hem de sık sık, kendisini müziğin kıvrak ritimlerine kaptırarak sahnede dans etti.

BVS Group’a ait Günay Restaurant önceki akşam yine en yoğun geccelerinden birini yaşadı. Sibel Can’ı izlemek, şarkılarını dinlemek için günler öncesinden rezervasyon yaptıran konuklar, yaklaşık 500 kişilik müzikholü kapılara kadar doldurmuştu. Sibel Can, Günay sahnesinde Nur Yerlitaş imzalı mavi elbisesiyle doğrusu çok şıktı.


“BU GECCE KESİN UZUN OLACAK”

Sanatçıyı Günay’da dinleyenler arasında Cavit Çağlar, Nuran Çıtak, Esra Çalık, Necati Demirkol, Galip Öztürk, Murat Öncel, Aydemir Akbaş, Serkan Kaya gibi cemiyet ve sanat hayatının tanınmış isimleri de vardı.

Yeni albümünün son hazırlıklarını yapan sanatçı, albümde Halil Sezai ile yaptığı düet şarkının klibi için de çok yakında kamera karşısına geçeceğini söyledi.

Hanımefendi duruşu, billur sesi ve güçlü sahne performansı ile yıllardır milyonların kalbinde taht kuran Sibel Can programına Türk Sanat Müziği eserleriyle başladı. ‘Seni Ben Ellerin Olsun Diye mi Sevdim’, ‘Bir Garip Yolcu’, ‘Veda Busesi’, ‘Zalimin Zulmü Varsa’, ‘Kadehimde Zehir Olsa’ isimli şarkıları peş peşe söyleyen sanatçı, dinleyicilerin şarkılara katılmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Her şarkıda sanatçıya eşlik eden konuklar şarkıların bitiminde ise uzun uzun alkışladılar.

Sibel Can hislerini, “Harikasınız, çok mutlu oluyorum. Bu gecce kesin uzun olacak” sözleriyle dile getirdi.

“ALKIŞLARINIZI İBRAHİM TATLISES İÇİN RİCA EDİYORUM”

‘Hançer’ isimli çok sevilen şarkısını anons eden ünlü şarkıcı hemen ardından da isteğini dile getirdi:
“Telefon ışıkları nerede, görelim”

Sevilen şarkısı ‘Berivan’ı da seslendiren sanatçı peşinden, Türkiye’nin İbrahim Tatlıses’ten dinlemeye alıştığı söz ve müziği İlyas Keçeli’ye ait ‘Kal Benim İçin’ isimli parçayı okudu. Şarkıyı bitirdikten sonra da şöyle konuştu:

“Bu şarkıyı İbrahim Tatlıses için söyledim. Onu öyle çok seviyorum ki… Allah ona şifa versin, güç kuvvet versin. Onun yeri dolmadı ve dolmayacak. . İnşallah iyileşecek ve müziğe dönecek. Şimdi bütün alkışlarınızı İbrahim Tatlıses için rica ediyorum.”

Sibel Can’ın bu sözlerinden sonra Günay Restaurant’taki yaklaşık 500 konuk, gıyabında uzun uzun Tatlıses’i alkışladı.

Sibel Can önümüzdeki hafta sonu, 28 Aralık Cumartesi akşamı yılın son sahne programında yine Günay Restaurant’ta sevenleriyle buluşacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sibel Can , Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz