Sevgililer Günü yarışmasının kazananları

14 Şubat Sevgililer Günü için başlattığımız Instagram fotoğraf yarışmasının kazananı Dündar Alp Özdemir ve sevgili eşi Whisper'da harika bir gecce geçirdi...

15 Şubat 2017 12:27
Sevgililer Günü yarışmasının kazananları
Özel günleri çok seven bir ekibiz.. Özel günlerde takipcilerimizi mutlu etmeyi de çok severiz. Bu yüzden Sevgililer Günü'ne özel olarak çok keyifli, çok lezzetli bir yarışma düzenlemiştik..

#YemekAşkı'nı fotoğrafla

Romantik yemeğinin kazananı Dündar Alp Özdemir

Kazanan şanslı çiftimiz dün gecce Arnavutköy'ün sevilen mekanı Whisper'da harika bir akşam yemeğindeydi. Alp Bey ve güzel eşinin bu özel geccesinden önce biraz hikayesinden de bahsedelim. Çiftimiz Sakarya'da yaşıyor ve bu özel yemek için İstanbul'a geldiler. Alp Bey yarışmayı kazandığını öğrenince çok mutlu olduğunu ve hamile eşine harika bir sürpriz olacağını belirtti. Whisper'ın özel Sevgililer Günü menüsü ile birlikte leziz bir serüvene çıkan şanslı çiftimiz "Her şey harikaydı. Özellikle eşimin özel durumunu biliyorlarmış; o kadar ilgililerdi ki.. Geccemekan ve Whisper ailesine bu güzel gecce için çok teşekkür ederiz." cümleleri ile duygularını aktardılar.

İşte kazanan o fotoğraf...


Bir sonraki yarışmada neden şanslı kişi sen olmayasın?

Bizi takip etmeye devam et, sürprizlere hazır ol!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz