Sevgi, Mondo Ristorante'de anlam kazandı!

AKDEV'den ''Sevgi Ayında '' Toplumsal Kucaklaşma

27 Şubat 2013 14:17
Sevgi, Mondo Ristorante'de anlam kazandı!
AKDEV Genel Başkanı Gül Karyaldız, Sevgililer Günü'nde yurtlardaki çocukları, bakım evlerindeki yaşlıları, yardımsever sanatçılar, başarılı sivil toplum ve kanaat liderleriyle, yazarlar, gazeteciler ve televizyoncularla Mondo'da bir araya getirdi…

Ortaköy Mondo Ristorante sponsorluğunda yurt müdürü Süleyman bey'in öncülüğünde Timsal KARABEKİR (Kazım KARABEKİR'in kızı) Adnan ŞENSES, İlham GENCER, Sedat AKBAY ( Rumeli balkan federasyonu başkan yardımcısı) Esin YAĞMURDERELİ (yapımcı), Vedat YENERER, Hasan Cihat ÖRTER, Romalı Perihan, Yapımcı Başak BİNGÜLLER, Burcu BİRİCİK. '' Beni böyle sev oyuncuları'' Kenan ÇINAR, Yüksel MERT, Şafak SÖNMEZ, Mehmet Ali Nalbant, Popstar Bayhan, Murat BALKAN, Rumeli Orhan ve Kemal, Stüdyo Osman, Özden ÇETİNER, İlknur KARAKAYA, İsmail COŞKUN, Aras gibi yazar düşünür sivil toplum örgütü başkanları ve bir birinden değerli sanatçı ve yapımcıların televizyon, gazete, ve mecmua sahiplerininde yer aldığı organizasyonda duygusal anlar yaşandı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Mondo ristorante

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz