Sess'te her gecce ayrı eğlence

Türkçe müzikle eğlenmeyi sevenlerin buluşma noktası Sess Kalamış, İstanbul geccelerine Sess getirmeye devam ediyor!

09 Şubat 2017 12:57
Sess'te her gecce ayrı eğlence
Özellikle Yılbaşı Geccesi masum insanları hedef alan Reina katliamından sonra eğlence sektöründe de ciddi kaygılar söz konusu. Kişilerin 'güvenlik' korkuları nedeni ile eve kapanmaları İstanbul'da birçok gecce kulübünü de derinden etkiledi. Sektörün, bireylerin taleplerine göre şekillendiği bu zamanda bazı mekanlar kepenk indirirken, alışkanlıklarından ve beğenilerinden vazgeçemeyenler sevdikleri mekanları her şeye rağmen boş bırakmıyor. O mekanlardan biri de haftanın 5 günü misafirlerini farklı konsept ile ağırlayan Sess Kalamış.


Sadece Türkçe müzik çalan Sess, Pazar ve Pazartesi günleri hariç, 23.00-04.00 arası İstanbullulara sınırsız bir eğlencenin kapılarını açıyor. 90’lardan günümüze hit Türkçe pop müziklerin çalındığı ve çok geniş Türkçe müzik arşivine sahip olan Sess Kalamış, haftanın hemen hemen her günü doluluk oranıyla başarısını da ortaya koyuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz