Selami Şahin ve Aşkın Nur Yengi Günay sahnesinde coşturdu!

Eğlence sektöründe Türkiye’nin en önemli markası ve en nezih mekanı Günay Restaurant’ta önceki gecce görülmeye değer bir düet gecesi daha yaşandı. En güzel aşk şarkılarının bestecisi Selami Şahin ile Türk Pop Müziği’nin billur sesli şarkıcısı Aşkın Nur Yengi istek üzerine bir kere daha yaklaşık 500 konuğa müzik dolu saatler yaşattılar.

01 Mart 2014 14:05
Selami Şahin ve Aşkın Nur Yengi Günay sahnesinde coşturdu!
İki sevilen sanatçı sahnede hem ayrı ayrı, hem birlikte söyledikleri parçalarla dinleyenlere şarkı ziyafeti çektiler.

Günay’daki bu görkemli eğlence gecesini yaşamaya gelenler arasında Tarık Ünlüoğlu, Şadan Kalkavan, Profesör Doktor Kemal Sarıca, Gönül Talu gibi cemiyet hayatının seçkin isimleri de vardı.

BVS Group’un sahip olduğu Günay Restaurant’ta sahneye önce Aşkın Nur Yengi çıktı. Günay’ı kapılara kadar dolduran konukların masalarını tek tek gezen Aşkın Nur Yengi, hem şarkı söyledi, hem de hatır sorup fotoğraf çektirdi.

“ÖNCE HÜZÜNLENELİM, SONRA COŞACAĞIZ”


Programına 24 yıl önce çıkardığı ilk albümünden şarkılar okuyarak başlayan ünlü yorumcu şarkıların bitiminde öndeki konukların hareketli şarkı isteğine şöyle yanıt verdi:

“Önce biraz hüzünlenelim, sıra coşmaya da gelecek. Bu gece bol bol coşacağız merak etmeyin.”

Ünlü şarkıcı ardından sırasıyla ‘Serserim Benim’, ‘Ayrılmam’, ‘Dokunmak İstiyorum’, ‘Hadi Git’, ‘Samanyolu’, ‘Kaybolan Yıllar’, ‘İşte Öyle Bir Şey’ ve daha pek çok duygusal eseri peş peşe seslendirdi…

Şarkıların bitiminde ise, lokali tıklım tıklım dolduran misafirlere “Hazır mısınız coşmaya?” diye sorduktan sonra orkestra ile birlikte ‘Salla Sala Gül Memeler Çağlasın’ şarkısına girdi. İşte o andan sonra Günay’da koltuğunda oturan hiç kimse kalmadı, tüm konuklar oynamak için ayağa kalkmıştı.

“ALBÜM YAPIYORUM, ŞARKI İSTİYORUM”

Aşkın Nur Yengi iki saati aşan programının bitiminde kuliste Selami Şahin ile birlikte kameraların karşısına geçti. Selami Şahin Günay’da Aşkın Nur Yengi ile bir kez daha program yapmanın mutluluğunu yaşadığını vurgularken, Aşkın Nur Yengi de Selami Şahin’in kendisinin nazar boncuğu olduğunu belirterek şöyle konuştu:

“Selami Abi albümlerimde olmazsa olmazım; benim nazar boncuğum. Şimdi yaz mevsimine yetişecek yeni bir albüm hazırlığındayım. Selami Şahin o albüme de bir şarkı verecek”

Bu sözler üzerine ünlü besteci, “En güzel şarkımı sana vereceğim” diyerek yorumcuyu sevindirdi. Aşkın Nur Yengi, “Ama şarkının çok derin anlamı olsun” diye üsteleyince Selami Şahin, “Sana öyle bir şarkı yapacağım ki yer gök inleyecek.” diyerek güvence verdi.

Muhabirler, Aşkın Nur Yengi’ye, kırmızı renkli, önü işlemeli, sırt dekolteli ve yırtmaçlı sahne kostümünün çok şık olduğunu söylediler. Yengi, sahne kostümünü birlikte yeni çalışmaya başladıkları modacı Barış Avcı’nın hazırladığını söyledi.

Basın toplantısından sonra alkışlar arasında sahneye çıkan Selami Şahin bir süre program yaptıktan sonra, “Benim eskimeyen dostum” diyerek Aşkın Nur Yengi’yi sahneye davet etti. İki sanatçı 4 şarkıyı sahnede birlikte seslendirdi.

Birlikte şarkılar söyledikten sonra Selami Şahin müzik ziyafetine tek başına devam etti. Ünlü sanatçı alkışlar arasında sahneden indiğinde saatler 02.30’u gösteriyordu.

Selami Şahin ile Aşkın Nur Yengi istek üzerine 21 Mart Cuma geccesi bir kez daha Günay’da program yapacaklar.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz