Şeker gibi bir rehber: Gecce Summer Guide

Şeker mi şeker, cıvıl mı cıvıl, renkli mi renkli, şıkır şıkır bir guide hazırladık sizler için... Tam da bayram öncesinde aranıza dahil ettiğimiz için şeker gibi unvanını kapıverdi bizlerden.

01 Temmuz 2016 10:00
Şeker gibi bir rehber: Gecce Summer Guide
Her dergi döneminde tek bir hedef vardır bizim ekipte. Bir önceki dergiden daha iyisini yapmak. Yalnız son dergide nasıl bir hırs yaptıysak, tüm dergilerimizi solladık.

Best Restaurant Summer / 2016 diğer guidelarımıza fena bir fark attı, tasarım olarak.

İçimizdeki neşeyi, yaz sevincini, o çocuksu muzurluğu yansıttık her bir sayfaya. "I Love Summer" coşkusunu siz de her sayfada hissedeceksiniz; eminim.

Bu dergiyi elinize aldığınızda lütfen şunun bilincinde olun; elinizdeki derginin başka bir muadili yok. Türkiye'nin en gurme dergisini yapıyoruz cümlesi; laf olsun torba dolsun diye söylenen bir söz değil.


Bu dergi Türkiye'de tek.

Çünkü...

Bu kadar güçlü bir Gurmu Kurulu'nu (Kenan Erçetingöz, Güngör Uras, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Mehmet Yaşin, Mike Norman, Müge Akgün, Arda Türkmen, Dilara Koçak ve Olcayto Ahmet Tuğsuz) başka hiçbir yerde görmeniz mümkün değil.

Bu dergi Türkiye'de tek.

Çünkü....

Yeme, içme ve eğlence rotasını eksiksiz, noksansız ve doğru yönlendirmelerle çizen başka bir yayın yok!

Bu dergi Türkiye'de tek.

Çünkü...

Bu derginin her sayfası tecrübe ve deneyim kokuyor!

İşte bu yüzden Türkiye’nin en gurme dergisiyiz!


Zaten gurmelik dozajımız Nirvana sınırlarında; onu daha fazla yükseltemeyeceğimiz için biz de bu ya, tasarım dokunuşlarımızı arttırdık ve ilk görüşte vurulacağınız bir guide yarattık.

Peki içerikte neler var?

Neler yok ki :) O içinizi mutlulukla dolduracak kapağın altında sürprizli içerikler sizi bekliyor...

İstanbul, Bodrum, Çeşme, İzmir, Antalya ve Kıbrıs’a ek olarak yeni bölgeler eklendi. Bu sayıdan itibaren Cunda’nın, İbiza’nın, Mykonos’un, Los Angeles’ın ve Miami’nin de en ayrıcalıklı mekanlarını sizler için araştırdık.

Bitti mi, biter mi hiç?

Hangi mekanda tekne servisi var, hangi mekan çok pahalı, hangisi daha ucuz, canlı müzik olan mekan hangisi, kimler sabaha kadar açık, hangi mekana giderken rezervasyon yaptırmalısınız, hangisinde diyet menü bulabilirsiniz? Her sorunun cevabı bu dergide! Çünkü biz her detayı düşündük; size de sadece Best Restaurant Summer kılavuzluğunda şahane bir yaz geçirmek kaldı.

Dergide her mekan, Gecce Gurme Kurulu tarafından 3 yıldız üzerinden puanlanıyordu. Ama bu yaz o yıldızların açılımını daha farklılaştırdık.

Mekanlar yine en fazla 3 yıldızla taçlandırılacaklar. Ancak aldıkları puanlar daha yüksek olacak. Neden mi? Çünkü dünya trendleri değişiyor ve sürekli gelişiyor. Artık kimse mekanları sadece lezzetine ya da dekorasyonuna göre değerlendirmiyor. Valesinden garsonuna, tuvaletinden kapısına kadar her şeye bakılıyor. Biz de değişen dünya trendlerini göz önünde bulundurarak, mekanlarımızın A’sından Z’sine her şeyine büyüteç tuttuk.

Ve dergimize giren tüm mekanları 10 puan üzerinden değerlendirilmeye aldık. 5’in altında puan alan mekanlar ne yazık ki yıldızlandırılmadı.

Yıldız alan mekanların puanlaması da şu şekilde yapıldı:

5-6 puan: 1 yıldız
7-8 puan: 2 yıldız
9-10 puan: 3 yıldız

Bakmadan kesinlikle yaz programı yapmayın!

244 sayfa, pırıl pırıl kuşe kağıtlı, mutfaklara ve bölgelere ayrılmış mekanların görselli, sembollü, Türkçe ve İngilizce anlatımlı halinden oluşan Best Restaurant Summer dergisiyle aşk dolu bir yaz sizi bekliyor.

Bazen bazı objeler insana kendini iyi hissettirir ve güzel enerjisini yayar etrafa. İşte Best Restaurant Summer 2016 da bu yaz sizi enerjisiyle yıldızlaştıracak.

Her zaman hislerime çok güvendim. 6. his denilen şey bende bir hayli yüksek. O yüzden siz bana güvenin; bu yaz Best Restaurant Summer'ı plaj çantanızdan eksik etmeyin. Dinleyin beni siz...

Hadi bakalım, enerjileri yükseltiyoruz; bu yaz kendimizi mavinin o tutkulu dünyasına hapsediyoruz veeee hemen bir Best Restaurant Summer 2016 alıyoruz. Tüm seçkin kitapevlerinde ve bayilerdeyiz. Ayrıca beş yıldızlı otellerde ve büyükelçiliklerde. Hemen alın ve siz de bizim ışıltılı dünyamıza katılın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz