Şehrin tek “ Açık Hava Spa” sı

Ritz-Carlton’un ikinci katında yer alan şehrin tek “ Açık Hava Spa” sı Şeker Bayram’ında Istanbul’luları bekliyor!

31 Temmuz 2013 14:22
Şehrin tek “ Açık Hava Spa” sı
Ritz-Carlton’un ikinci katında yer alan Açık Hava Spa’sı Şeker Bayramında şehirde kalanlar ve tatil yapamayanlar için kendilerini özel hissetirecek bir ambiyans yaratıyor

Boğaza tepeden bakan eşsiz konumuyla üç adet jakuzi, havuz, masaj odaları, güneşlenme terası ve özel bir bar alanına sahip Açık Hava Spa’da ister çocuklu olarak ailecek, isterse çift olarak başbaşa keyif dolu bir paket hazırlandı.

Aile Spa Paketinde günün kokteyli ile karşılama, hafif bir başlangıç olarak düşünüldü. Spa menüsünden seçilecek 50’şer dakikalık 2 kişilik masaj, 10’ar dakikalık ayak bakımı ve gün boyunca her saat başı ikram edilen birbirinden leziz yiyecek & içecekler ise özel hissettirecek ambiansın detayları olarak belirlendi. Minik misafilere de günlerini farklı kılmak amacıyla sürprizler hazırlandı.
Ayrıca bir sonraki Spa deneyiminde alınacak bir bakımda %20 indirim uygulanacaktır.

Aile Spa Paketi 390 TL iki yetişkin iki çocuk (0-6 yaş ücretsiz), 7-12 yaş 50 TL’dir.

Çiftler için hazırlanmış Spa paketine, masaj, ayak bakımı ve gün boyunca sunulan yiyecek ve içecekler ve bir sonraki Spa deneyiminde alınacak bir bakımda %20 indirim uygulanacaktır.

Çiftler için uygulanacak Spa paketi 290 TL’dir.

Bu paketlerin dışında sadece günlük giriş yapmak isteyen misafirler için haftaiçi ve haftasonu farkı olmadan 150 TL ücret alınacaktır.

Detaylı bilgi için Ritz-Carlton Spa - 0212 334 43 53
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ritz-Carlton

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz