Sandalyee'deki parti caddeye taştı

Yemeğe kimlik kazandıran mekan Etiler Sandalyee Brasserie & Fine Cuisine, 3 Aralık Perşembe günü Gökçen Paprika ve ödüllü Dj Nuri Kösem ile “Sit N’ Enjoy” partilerini başlattı. İlk partiye Pascal Nouma’dan Ece Gürsel’e kadar pek çok ünlü katıldı.

05 Aralık 2015 13:04
Sandalyee'deki parti caddeye taştı
Açıldığı günden bu yana zengin menüsü ve dekorasyonuyla yeni hit mekan Etiler Sandalyee Brasserie&Fine Cuisine, İstanbul eğlence anlayışını değiştiriyor. Hafta sonuna hızlı bir giriş yapmak isteyenler için 3 Aralık Perşembe günü, Sandalyee’de “Sit N’ Enjoy” partileri başladı. İlk partiye de ünlüler akın ederek Gökçen Paprika’yı ve ödüllü DJ Nuri Kösem’i bu özel geccede yalnız bırakmadılar.

Pascal Nouma, Ece Gürsel, oyuncu Berke Uzel, yönetmen Deniz Akel gecceye katılan ünlülerden sadece birkaçıydı. Türkçe ve yabancı müziğin akışına kendilerini bırakan ünlüler, Gökçen Paprika’ya ve DJ Nuri Kösem’e tam not verdiler. Gecce boyunca İstanbul gecce hayatının yakından tanıdığı bartender Hüseyin Ziya’nın “Sit’N Enjoy” partisine özel olarak hazırladığı rengarenk kokteyller, ünlülerin yeni trendi oldu.

Perşembeler Sandalyee’de geçecek!

Gecce hayatının aranılan ismi Gökçen Paprika’nın konseptini yaptığı “Sit N’ Enjoy” partilerinde, her perşembe günü saat 23.00’de ödüllü DJ Nuri Kösem, dj kabininin başına geçiyor. Rengarenk kokteyllerin, dünya mutfağının en seçkin lezzetlerinin ve kusursuz hizmet anlayışının ön plana çıktığı Sandalyee’de, “Sit N’ Enjoy” partisine gelenler DJ Nuri Kösem’in çaldığı yabancı müziklerle tüm yorgunluklarını atacaklar. “Sit N’ Enjoy” partileriyle yeni nesil eğlence anlayışını başlatacak Sandalyee, sizi eğlencenin doruğuna çıkartacak. Gecce saat 02.00’ye kadar sürece efsane perşembeler için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz