Sahne İstanbul’da Hande Yener fırtınası esti.

Avrupa’nın en iyi gecce kulübü ‘Sahne İstanbul’da önceki gecce Hande Yener sahne aldı

11 Kasım 2013 13:54
Sahne İstanbul’da Hande Yener fırtınası esti.
Avrupa’nın en iyi gecce kulübü ‘Sahne İstanbul’da önceki gecce Hande Yener sahne aldı. BVS Group’un sahip olduğu 650 kişilik mekandaki programa çok yoğun talep olunca ‘Sahne İstanbul’da boş tek bir koltuk bile kalmadı.

‘Sahne İstanbul’ oldukça geniş ve yüksek salon yapısı, rahat oturma düzeni ve en son sistem teknik donanımıyla kaliteli bir hizmet sunuyor. Otoriteler tarafından ‘Avrupa’da benzeri yok’ şeklinde değerlendirilen Sahne İstanbul’da yine Hande Yener fırtınası esti.

Programdan önce habercilerin sorularını yanıtlayan Hande Yener; ‘Şimdi 10 Kasım’a girdik. Bu yüzden çok hüzünlüyüm. Atamızı sevgi ve hasretle anıyorum’ dedi.


Demet Akalın ile Twitter’da geçen ay Emel Sayın yüzünden polemik yaşayan Hande Yener’e bir haberci bu konuyu hatırlatarak soru sormak istedi.

“Geçenlerde Twitter’de Demet Akalın’la…..” diye soruya başlayan muhabirin sözünün bitmesini beklemeyen şarkıcı, “Arkadaşlar bana müsaade, sahne beni bekliyor” diyerek basın toplantısını yarıda bıraktı.

Demet Akalın’ın ismini duyar duymaz toplantıyı bitiren ünlü şarkıcının gazetecilerle sohbeti sadece yarım dakika sürmüş oldu.

Röportajın ardından sahneye ilk programında olduğu gibi yine mutfaktan çıkan Yener, söylediği eski ve yeni hareketli şarkılarla hayranlarını coşkusuna ortak etti.


Saatler sabah 3’e gelirken Hande Yener sahneden seyirciye şöyle seslendi:

“Herkes eğlensin, oturmak yok hayat yeni başlıyor, siz daha durun.”

Hande Yener Sahne İstanbul’daki bu ikinci programında tam 3 saat sahnede kaldı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: sahne istanbul , hande yener

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz