Robert De Niro Nobu'yu ziyarete geldi!

Dünyaca ünlü Şef Nobu Matsuhisa; ortağı ünlü aktör Robert de Niro ile kurmuş olduğu Nobu restoranlarının; New York, Londra, Milano, Monte Carlo, Moskova, Tokyo, Miami, Malibu, Las Vegas, Cape Town, Dubai gibi dünya merkezleri ardından, Türkiye’de Palmali Grup işbirliği ile Palmarina Bodrum’da kurdukları Nobu Bodrum’u ziyaret için Palmarina Bodrum’a geldi.

09 Ağustos 2014 09:32
Robert De Niro Nobu'yu ziyarete geldi!
Japon mutfağının duayeni dünyaca ünlü şef Nobu Matsuhisa, Palmarina Bodrum Yacht Club’da basına yaptığı açıklamada, Palmarina Bodrum’da açılan Nobu Bodrum ve Palmali Grup ile işbirlikleri hakkında şunları söyledi: ‘Palmali Grup ile işbirliğinde Palmarina Bodrum Türkiye’de Nobu’yu açmış olmaktan ve işbirliğimizden dolayı son derece memnunuz. Palmarina Bodrum’un ve Türkiye’nin doğru bir lokasyon seçimi olduğu düşünüyoruz.’


Dünya üzerinde yaklaşık 30 lokasyonda şubesi bulunan Nobu, tüm dünyada Japon mutfağının devi olarak kabul ediliyor. Şef Nobu Matsuhisa’nın mutfağında ve sunumlarında kurduğu yüksek standartlar ve titizliği dünyaca biliniyor. Nobu Bodrum’un açılışıyla birlikte Türkiye de bu standartlarla tanışmış oldu. Ünlü Şef Nobu Matsuhisa Palmarina Bodrum’da yaptığı açıklamada, kısa zaman içerisinde Türkiye’deki misafirlerinin kendilerine olumlu geri dönüşlerinden çok memnun kaldıklarını söyledi. Aynı zamanda dünyanın önde gelen şehirlerinde yaşayan ve o şehirlerde geçmişte Nobu’da ağırladıkları misafirleri ile burada karşılaşmaktan dolayı da büyük memnuniyet duyduklarını ekledi. Palmali Grup’a Palmarina dolayısı ile oluşturdukları çok kültü ve uluslararsı ortamdan dolayı da teşekkür etti.

Palmali Tourism Grubu; dünyaca ünlü Şef Nobu Matsuhisa ve ünlü aktör Robert de Niro ile antlaşma sağlayarak, sahibi oldukları ikonik restaurant Nobu’yu Türkiye’ye getirmeye ikna etmişti. New York, Londra, Milano, Monte Carlo, Moskova, Tokyo, Hong Kong, Beijing, Melbourne, Perth, Miami, Malibu, San Diego, Las Vegas, Mexico City, Bahamas, Cape Town, Dubai gibi dünya merkezlerinin ardından Nobu; Türkiye’deki ilk şubesini Palmarina Bodrum’da açarak Türkiye’deki yeme içme sektörünün zenginleşmesine katkı sağlıyor. Aynı zamanda dünyanın çeşitli bölgelerinden deniz, hava ve kara yoluyla Palmarina Bodrum’a gelen yoğun yerli ve yabancı turist trafinin artışıyla da bölgedeki Türk turizm sektörünün hareketlenmesine büyük destek veriyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Robert De Niro , Nobu , Japon Mutfağı , Bodrum

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz