P.F Chang's'te özel öğlen mönüsü

P.F. Chang’s, 1 yıl önce “Öğle Teneffüsü” konsepti ile hayata geçirdiği ve Asya lezzetlerini şık bir mekânda tatmak isteyenlere özel hazırladığı “Özel Öğlen Menüsü”nün fiyatını 2015’te de değiştirmedi. P.F. Chang’s misafirlerine Çorba, ana yemek ve soft içecekten oluşan menülerini 35 TL fiyatla buluşturmaya devam ediyor!

23 Mart 2015 09:11
P.F Chang's'te özel öğlen mönüsü
Asya lezzetlerini Türk damak tadıyla buluşturan P.F. Chang’s, 1 yıl önce hayata geçirdiği özel öğlen menüsüyle müdavimlerini değişmeyen menü fiyatıyla mutlu ediyor. Akşam yemeklerinin vazgeçilmez adreslerinden P.F. Chang’s, öğle yemeklerinde de iddialı olduğunu bu özel menüyle ispatlamıştı...

P.F. Chang’s misafirlerinin deneyimlediği ve klasik P.F. Chang’s lezzetlerinden oluşan öğlen menüsü, hafta içi saat 12.00’den 17.00’ye kadar, geniş bir saat diliminde servis ediliyor. Büyük porsiyonlarıyla dikkat çeken P.F Chang’s’te çorba, yemek ve soft içecekten oluşan bu menüler geçen seneki fiyatıyla; 35 TL’ye sunulmaya devam ediyor.

Başlangıç için iki çorba seçeneğinin bulunduğu menüde misafirler Egg Drop Soup ile Hot & Sour Soup’tan birini tercih edebilirken, ana yemekte ise et, tavuk ve balık alternatifleri yer alıyor... Beyaz ya da esmer pirinç üzerinde sunulan Mongolian Beef ve Beef with Broccoli seçenekleri P.F. Chang’s’ı İstanbul’da meşhur eden iddialı lezzetlerden sadece bir kaçı.

Beyaz et severler için ise yine beyaz ya da esmer pirinç üzerinde Sweet & Sour Chicken, Sesame Chicken, Almond Cashew Chicken seçeneklerinden birini tadabilirsiniz. Daha hafif bir alternatif arayanlar içinse Salmon Steamed with Ginger iyi bir alternatif.

P.F. CHANG'S ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz